Lenovo ThinkBook 13s G4 IAP
- SKU: 21AR000XMZ-G
Omogočamo tudi nakup na obroke. Preverite možnosti na blagajni.


84 x 20,37 €
6 x 222,91 €
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroškov ocene tveganja.
Želite prilagoditi računalnik po svoji meri?
Dodajte garancijo, več pomnilnika, disk, Office,
miško, tipkovnico ali namestitev Windows.
Imate vprašanje glede izdelka?
Kliknite na gumb in z veseljem vam bomo pomagali.
Lenovo ThinkBook 13s G4 IAP
| Opis | Lenovo ThinkBook 13s G4 IAP – 13.3″ – Intel Core i7 – 1260P – 32 GB RAM – 1 TB SSD – Swiss |
| Garancija | Base warranty – 1 leto ¦ Extended warranty – Baterija – 1 leto |
| Dimenzije (VxGxŠ) | 29.7 cm x 21.1 cm x 1.49 cm |
| Teža | 1.23 kg |
| Procesor | Intel Core i7 (12th Gen) – 1260P / 2.1 GHz, do 4.7 GHz / 18 MB Pomnilnik |
| Mrežne povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
| Vrsta izdelka | Notebook – 180-degree hinge design |
| Localisation | Language: English, German, French, Italian / region: Switzerland |
| Zaslon | 13.3″ LED backlight 1920 x 1200 / WUXGA |
| Baterija | Do 17.4 ur |
| Operacijski sistem | Win 11 Pro – German / French / Italian / English |
| Pomnilnik | 32 GB LPDDR5 (provided memory is soldered) |
| Barva | Dual tone arctic grey |
| Keyboard | Swiss |
| Bundled Serviss | 1 Year Lenovo Premier Podpora |
| Program proizvajalca | TopSeller |
| Energijski standardi | – TCO Certified Notebooks 8, ENERGY STAR Qualified EPEAT Siva, EPEAT Climate+ |
| Grafikaa | Intel Iris Xe Grafikaa |
| Pomnilnik | 1 TB SSD – NVMe |
| Varnost | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Varnost Chip, fingerprint reader |
| Integrirana kamera | Da |
| Keyboard Backlight | Da |
| Vrsta izdelka | Notebook – 180-degree hinge design |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro – German / French / Italian / English |
| RAM | 32 GB (provided memory is soldered) |
| Tehnologija | LPDDR5 SDRAM |
| Hitrost | 4800 MHz |
| Rated Hitrost | 4800 MHz |
| Servis in podpora | Base warranty – 1 leto ¦ Extended warranty – Baterija – 1 leto |
| Bundled Serviss | 1 Year Lenovo Premier Podpora |
| Glavni Pomnilnik | 1 TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 – NVM Express (NVMe) |
| Barva | Dual tone arctic grey |
| Material | Aluminium (top), aluminium (bottom) |
| Surface Finish | Anodising sandblasting |
| Varnost | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Varnost Chip, fingerprint reader |
| Dodatki | Administrator password, hard drive password, power-on password, RapidCharge, MIL-STD-810H tested, self-healing BIOS |
| Theft/Intrusion Protection | Varnost lock slot (cable lock sold separately) |
| Varnost Slot Tip | Kensington nano security slot |
| Vključeni dodatki | USB-C slim wall mount power adapter |
| Standardi | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 3, TUV Rheinland Low Blue Light (Programska oprema Solution) |
| Localization | Language: English, German, French, Italian / region: Switzerland |
| Program proizvajalca | TopSeller |
| Min. delovna temperatura | 5 °C |
| Maks. delovna temperatura | 35 °C |
| Vlažnost | 8 – 95% |
| Vključeno | Microsoft Office (Trial) |
| Tip | 13.3″ – IPS |
| LCD Backlight Tehnologija | LED backlight |
| Resolucija | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Široki zaslon | Da |
| Razmerje | 16:10 |
| Osvetlitev | 300 cd/m² |
| Barva Gamut | 100% sRGB |
| Dodatki | Anti-glare, Low Blue Light technology, 170° viewing angle, Dolby Vision |
| Tehnologija | Lithium polymer |
| Kapaciteta | 56 Wh |
| Čas delovanje | Do 17.4 ur |
| Delovaje baterije | Local video (1080p) playback time (150 nits): do 17.4 ur |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
| Wireless Krmilnik | M.2 Card |
| Dodatki | Dual stream (2×2) |
| Dimenzije (VxGxŠ) | 29.7 cm x 21.1 cm x 1.49 cm |
| Teža | 1.23 kg |
| CPU | Intel Core i7 (12th Gen) 1260P / 2.1 GHz |
| Največja hitrost | 4.7 GHz |
| Število jeder | 12-core |
| Pomnilnik | 18 MB |
| Dodatki | Integrated memory controller |
| Grafikaa | Intel Iris Xe Grafikaa |
| Max Monitors Podporaed | 3 external monitor(s) |
| Kamera | Da – 1080p |
| Kamera Dodatki | Privacy shutter, fixed focus |
| Zvok | Stereo speakers, dual array mikrofon |
| Kodek | Realtek ALC3306 |
| Standardi | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Audio Dodatki | Izhod: Harman-branded, AI noise cancelling |
| Tip | Keyboard, touchpad |
| Keyboard Backlight | Da |
| Tipkovnica | Swiss |
| Dodatki | Spill-resistant, multi-touch touchpad, buttonless touchpad, precision touchpad, smart sense keyboard backlight |
| Vhod | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Izhod | 65 Watt |
| Vmesnik Details | USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, ZaslonPort 1.4 Alt Mode) (Moč Delivery 3.0) ¦ HDMI ¦ Headphone/mikrofon combo jack |
| Vmesnik | USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, ZaslonPort 1.4 Alt Mode) (Moč Delivery 3.0) ¦ HDMI ¦ Headphone/mikrofon combo jack |
| TCO Certified | – TCO Certified Notebooks 8 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Siva, EPEAT Climate+ |
| ENERGY STAR Certified | Da |
Leanpay obročno odplačevanje
Leanpay ne zahteva obiska banke in papirne dokumentacije ter je lahko urejen v trenutku.
Leanpay omogoča obročni nakup:
- od 50 EUR do največ 5.000 EUR;
- do 48 obrokov.
Kaj potrebujete?
- Pametni telefon, ki ga porabljate samo vi
- Svojo davčno številko in svojo osebno izkaznico
- Svojo bančno kartico s številko osebnega bančnega računa (TRR)
Kako deluje?
- V spletni trgovini ob zaključku naročila izberite Leanpay obročno odplačevanje.
- Nakup razdelite na do 48 obrokov.
- Vnesete svoje podatke in počakate na odločitev.
- Pregledate kreditno pogodbo in jo elektronsko podpišete.
- Izpeljete preostale potrebne korake za veljavnost kreditne pogodbe: osebna identifikacija, osebni prevzem nakupa in drugo
- Redno poravnate obveznosti ter spremljate plačila na Moj Leanpay
Kreditno pogodbo, podrobnosti posla, splošne pogoje, politiko zasebnosti ter drugo si lahko kadarkoli ogledate tudi v osebnem portalu Moj Leanpay. Povezavo za dostop do portala Moj Leanpay boste po opravljenem nakupu prejeli v SMS sporočilu in v elektronski pošti.
Postopek ne traja dlje od 4 minut. Sistem Leanpay o odobritvi kredita odloča na podlagi zbranih podatkov in podatkov, ki jih pridobi v centralnem kreditnem registru SISBON. Odobritev kredita je odvisna od trenutne zadolženosti kreditojemalca ter njegove izkazane plačilne discipline.
O podjetju
Leanpay, d.o.o. je slovensko podjetje s sedežem na Bravničarjevi 13, 1000 Ljubljana. V Sloveniji deluje od julija 2018 in ima dovoljenje za potrošniško kreditiranje v Republiki Sloveniji št. 323-8/2018/9 od Ministrstva za gospodarstvo in tehnologijo RS
Prednosti
- Sklenitev obrošnega plačevanje je mogoča takoj v trgovini
- Informacija o odobritvi oz. zavrnitvi v le nekaj minutah
- Brez dodatne dokumentacije, brez obiska banke in brez skritih stroškov*
- Pregled za obveznostmi in plačili kadarkoli na osebnem portalu Moj Leanpay (app.leanpay.si)
- Za nakup od 100 do 5.000 EUR plačilo na do 48 obrokov, glede na ponudbo trgovca in po vaši izbiri
Osnovni pogoji
- Državljanstvo Republike Slovenije in stalno bivališče v Republiki Sloveniji
- Starost ob odobritvi od 18 do 73 let
- Verodostojnost osebnih podatkov
- Redni mesečni priliv (vse oblike zaposlitve razen študentskega dela)
- Pozitivna kreditna ocena oziroma ugotovljena kreditna spodobnost

Hitri kredit 1STAVNO

Dokumentacija:
Osnovni pogoji pridobitve kredita
| Procesor | Intel Core i7 1260P |
| RAM | 32GB |
| Trdi disk | 1TB SSD M.2 |
| Velikost zaslona | 13.3″ |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1200 |
| Grafika | Intel Iris Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Garancija | 1 leto |
| Jezik tipkovnice | SLO dogravirana |

