Lenovo LOQ 15IRH8 – GAMING AKCIJA!
- Brand: Lenovo
- SKU: 82XV00F2PG-B
-18% popusta
899,00 € (Cena z DDV)
Omogočamo tudi nakup na obroke. Preverite možnosti na blagajni.


84 x 15,13 €
3 x 327,96 €
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroškov ocene tveganja.
Želite prilagoditi računalnik po svoji meri?
Dodajte garancijo, več pomnilnika, disk, Office,
miško, tipkovnico ali namestitev Windows.
Imate vprašanje glede izdelka?
Kliknite na gumb in z veseljem vam bomo pomagali.
Lenovo LOQ 15IRH8 – GAMING AKCIJA!
| Opis | Lenovo LOQ 15IRH8 – 15.6″ – Intel Core i5 – 12450H – 16 GB RAM – 512 GB SSD |
| Garancija | 1 leto ¦ Base warranty – Baterija – 1 leto |
| Dimenzije (VxGxŠ) | 35.96 cm x 26.48 cm x 2.52 cm |
| Teža | 2.4 kg |
| Procesor | Intel Core i5 (12th Gen) – 12450H / 2 GHz, do 4.4 GHz / 12 MB Pomnilnik |
| Mrežne povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| Vrsta izdelka | Notebook – 180-degree hinge design |
| Localisation | Language: English, Portuguese, Slovenian |
| Zaslon | 15.6″ 1920 x 1080 / Full HD @ 144 Hz |
| Operacijski sistem | Win 11 Home – English / Portuguese / Slovenian |
| Pomnilnik | 16 GB DDR5 (2 x 8 GB) |
| Barva | Storm grey |
| Keyboard | SLO dogravifrana |
| Program proizvajalca | Lenovo TopSeller |
| Video Pomnilnik | 6 GB GDDR6 SDRAM |
| Grafikaa | NVIDIA GeForce RTX 4050 / Intel UHD Grafikaa |
| Pomnilnik | 512 GB SSD – NVMe |
| Varnost | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Varnost Chip |
| Numeric Keypad | Da |
| Integrirana kamera | Da |
| Keyboard Backlight | Da (white) |
| Gaming | Da |
| Vrsta izdelka | Notebook – 180-degree hinge design |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| RAM | 16 GB (2 x 8 GB) |
| Največja podprtost | 32 GB |
| Tehnologija | DDR5 SDRAM |
| Hitrost | 4800 MT/s |
| Rated Hitrost | 2400 MHz |
| SO-DIMM 262-pin | |
| Število rež | 2 |
| Praznih rež | 0 |
| Servis in podpora | 1 leto ¦ Base warranty – Baterija – 1 leto |
| Glavni Pomnilnik | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 – NVM Express (NVMe) |
| Barva | Storm grey |
| Material | Polycarbonate ABS (bottom), polycarbonate ABS (top) |
| Surface Finish | Painting |
| Varnost | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Varnost Chip |
| Dodatki | MIL-STD-810H tested, LA1 chip |
| Vključeni dodatki | Polnilec |
| Standardi | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 3 |
| Localization | Language: English, Portuguese / region: Portugal |
| Program proizvajalca | Lenovo TopSeller |
| Vključeno | Microsoft Office (Trial) |
| Tip | 15.6″ – IPS |
| Resolucija | 1920 x 1080 (Full HD) |
| V-Sync Rate at Max Res. | 144 Hz |
| Široki zaslon | Da |
| Razmerje | 16:9 |
| Osvetlitev | 350 cd/m² |
| Barva Gamut | 45% NTSC |
| Dodatki | Anti-glare, NVIDIA G-SYNC compatible |
| Tehnologija | Lithium polymer |
| Kapaciteta | 60 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| Dodatki | Dual stream (2×2) |
| Dimenzije (VxGxŠ) | 35.96 cm x 26.48 cm x 2.52 cm |
| Teža | 2.4 kg |
| CPU | Intel Core i5 (12th Gen) 12450H / 2 GHz |
| Največja hitrost | 4.4 GHz |
| Število jeder | 8-core |
| Performance Cores | 4 |
| Efficient Cores | 4 |
| Pomnilnik | 12 MB |
| Dodatki | Integrated memory controller |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Grafikaa | NVIDIA GeForce RTX 4050 / Intel UHD Grafikaa |
| Video Pomnilnik | 6 GB GDDR6 SDRAM |
| Gaming | Da |
| Kamera | Da – 1080p |
| Kamera Dodatki | Fixed focus, e-camera shutter |
| Zvok | Stereo speakers, dual array mikrofon |
| Kodek | Realtek ALC3287 |
| Standardi | High Definition Audio |
| Audio Dodatki | Izhod: Nahimic Gaming Audio |
| Tip | Keyboard, touchpad |
| Keyboard Backlight | Da (white) |
| Tipkovnica | SLO dogravirana |
| Numeric Keypad | Da |
| Dodatki | Buttonless touchpad, precision multi-touch touchpad |
| Vhod | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Izhod | 170 Watt |
| Slots | 1 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (1 free) |
| Vmesnik Details | USB 3.2 Gen 1 ¦ 2 x USB 3.2 Gen 2 ¦ USB-C 3.2 Gen 2 (supports ZaslonPort 1.4 Alt Mode) (140W Moč Delivery) ¦ HDMI (8K support) ¦ Headphone/mikrofon combo jack (mini-phone 3.5 mm) ¦ LAN (RJ-45) |
Leanpay obročno odplačevanje
Leanpay ne zahteva obiska banke in papirne dokumentacije ter je lahko urejen v trenutku.
Leanpay omogoča obročni nakup:
- od 50 EUR do največ 5.000 EUR;
- do 48 obrokov.
Kaj potrebujete?
- Pametni telefon, ki ga porabljate samo vi
- Svojo davčno številko in svojo osebno izkaznico
- Svojo bančno kartico s številko osebnega bančnega računa (TRR)
Kako deluje?
- V spletni trgovini ob zaključku naročila izberite Leanpay obročno odplačevanje.
- Nakup razdelite na do 48 obrokov.
- Vnesete svoje podatke in počakate na odločitev.
- Pregledate kreditno pogodbo in jo elektronsko podpišete.
- Izpeljete preostale potrebne korake za veljavnost kreditne pogodbe: osebna identifikacija, osebni prevzem nakupa in drugo
- Redno poravnate obveznosti ter spremljate plačila na Moj Leanpay
Kreditno pogodbo, podrobnosti posla, splošne pogoje, politiko zasebnosti ter drugo si lahko kadarkoli ogledate tudi v osebnem portalu Moj Leanpay. Povezavo za dostop do portala Moj Leanpay boste po opravljenem nakupu prejeli v SMS sporočilu in v elektronski pošti.
Postopek ne traja dlje od 4 minut. Sistem Leanpay o odobritvi kredita odloča na podlagi zbranih podatkov in podatkov, ki jih pridobi v centralnem kreditnem registru SISBON. Odobritev kredita je odvisna od trenutne zadolženosti kreditojemalca ter njegove izkazane plačilne discipline.
O podjetju
Leanpay, d.o.o. je slovensko podjetje s sedežem na Bravničarjevi 13, 1000 Ljubljana. V Sloveniji deluje od julija 2018 in ima dovoljenje za potrošniško kreditiranje v Republiki Sloveniji št. 323-8/2018/9 od Ministrstva za gospodarstvo in tehnologijo RS
Prednosti
- Sklenitev obrošnega plačevanje je mogoča takoj v trgovini
- Informacija o odobritvi oz. zavrnitvi v le nekaj minutah
- Brez dodatne dokumentacije, brez obiska banke in brez skritih stroškov*
- Pregled za obveznostmi in plačili kadarkoli na osebnem portalu Moj Leanpay (app.leanpay.si)
- Za nakup od 100 do 5.000 EUR plačilo na do 48 obrokov, glede na ponudbo trgovca in po vaši izbiri
Osnovni pogoji
- Državljanstvo Republike Slovenije in stalno bivališče v Republiki Sloveniji
- Starost ob odobritvi od 18 do 73 let
- Verodostojnost osebnih podatkov
- Redni mesečni priliv (vse oblike zaposlitve razen študentskega dela)
- Pozitivna kreditna ocena oziroma ugotovljena kreditna spodobnost

Hitri kredit 1STAVNO

Dokumentacija:
Osnovni pogoji pridobitve kredita
| Procesor | Intel Core i5 12450H |
| RAM | 16GB |
| Trdi disk | 512GB SSD M.2 |
| Velikost zaslona | 15.6″ |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 4050,Intel UHD Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Garancija | 1 leto |
| Jezik tipkovnice | SLO dogravirana |

