Lenovo IdeaPad 5 14IAL7
- SKU: 82SD0052UK-S
Omogočamo tudi nakup na obroke. Preverite možnosti na blagajni.


84 x 10,44 €
3 x 226,18 €
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroškov ocene tveganja.
Želite prilagoditi računalnik po svoji meri?
Dodajte garancijo, več pomnilnika, disk, Office,
miško, tipkovnico ali namestitev Windows.
Imate vprašanje glede izdelka?
Kliknite na gumb in z veseljem vam bomo pomagali.
Lenovo IdeaPad 5 14IAL7
| Opis | Lenovo IdeaPad 5 14IAL7 – 14″ – Intel Core i5 – 1240P – 8 GB RAM – 512 GB SSD – UK |
| Garancija | 1 leto – carry-in |
| Dimenzije (VxGxŠ) | 32.169 cm x 21.184 cm x 1.69 cm |
| Teža | 1.44 kg |
| Procesor | Intel Core i5 (12th Gen) – 1240P / 1.7 GHz, do 4.4 GHz / 12 MB Pomnilnik |
| Mrežne povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
| Vrsta izdelka | Notebook |
| Localisation | Language: English / region: United Kingdom |
| Zaslon | 14″ 1920 x 1080 / Full HD |
| Baterija | Do 9.7 ur |
| Operacijski sistem | Win 11 Home in S mode – English |
| Pomnilnik | 8 GB DDR4 (provided memory is soldered) |
| Barva | Storm grey |
| Keyboard | UK |
| Program proizvajalca | TopSeller |
| Energijski standardi | ENERGY STAR Qualified |
| Grafikaa | Intel Iris Xe Grafikaa |
| Pomnilnik | 512 GB SSD – NVMe |
| Varnost | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Varnost Chip, fingerprint reader |
| Integrirana kamera | Da |
| Keyboard Backlight | Da |
| Vrsta izdelka | Notebook |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home in S mode – English |
| Tehnologija | DDR4 SDRAM |
| RAM | 8 GB (provided memory is soldered) |
| Hitrost | 3200 MHz |
| Rated Hitrost | 3200 MHz |
| Servis in podpora | 1 leto – carry-in |
| Glavni Pomnilnik | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 – NVM Express (NVMe) |
| Dodatki | Administrator password, hard drive password, MIL-STD-810H tested, Rapid Charge Boost, self-healing BIOS |
| Standardi | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 6, Energy-Related Products (ErP) Lot 26, TUV Rheinland Low Blue Light (Programska oprema Solution) |
| Barva | Storm grey |
| Vključeni dodatki | USB-C power adapter |
| Localization | Language: English / region: United Kingdom |
| Varnost | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Varnost Chip, fingerprint reader |
| Program proizvajalca | TopSeller |
| Material | Aluminium (top), aluminium (bottom) |
| Surface Finish | Aluminium anodising stamping |
| Min. delovna temperatura | 5 °C |
| Maks. delovna temperatura | 35 °C |
| Vlažnost | 8 – 95% |
| Vključeno | Microsoft Office (Trial) |
| Tip | 14″ – IPS |
| Dodatki | Anti-glare |
| Razmerje | 16:9 |
| Osvetlitev | 300 cd/m² |
| Resolucija | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Barva Gamut | 45% NTSC |
| Široki zaslon | Da |
| Horizontal Viewing Angle | +85 / -85 |
| Vertical Viewing Angle | +85 / -85 |
| Tehnologija | Lithium polymer |
| Kapaciteta | 56.5 Wh |
| Čas delovanje | Do 9.7 ur |
| Delovaje baterije | Local video (1080p) playback time (150 nits): do 9.7 ur |
| Dodatki | Dual stream (2×2) |
| Wireless Krmilnik | M.2 Card |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
| Teža | 1.44 kg |
| Dimenzije (VxGxŠ) | 32.169 cm x 21.184 cm x 1.69 cm |
| Dodatki | Integrated memory controller |
| Pomnilnik | 12 MB |
| CPU | Intel Core i5 (12th Gen) 1240P / 1.7 GHz |
| Največja hitrost | 4.4 GHz |
| Število jeder | 12-core |
| Standardi | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Max Monitors Podporaed | 3 external monitor(s) |
| Zvok | Stereo speakers, dual array mikrofon |
| Kamera Dodatki | Privacy shutter, fixed focus |
| Video System Dodatki | Functions as Intel UHD graphics (for single-channel memory) |
| Kamera | Da – 1080p |
| Audio Dodatki | Vhod: noise-cancellation technology |
| Grafikaa | Intel Iris Xe Grafikaa |
| Kodek | Realtek ALC3287 |
| Tip | Keyboard, touchpad |
| Dodatki | Multi-touch touchpad, buttonless touchpad, precision touchpad |
| Tipkovnica | UK |
| Keyboard Backlight | Da |
| Vhod | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Izhod | 65 Watt |
| Vmesnik | USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ 2 x USB-C 3.2 Gen 1 (supports ZaslonPort 1.2 Alt Mode) (Moč Delivery 3.0) ¦ HDMI ¦ Headphone/mikrofon combo jack |
| Čitalec kartic | 4 in 1 (SD Card, MultiMediaCard, SDHC Card, SDXC Card) |
| ENERGY STAR Certified | Da |
Leanpay obročno odplačevanje
Leanpay ne zahteva obiska banke in papirne dokumentacije ter je lahko urejen v trenutku.
Leanpay omogoča obročni nakup:
- od 50 EUR do največ 5.000 EUR;
- do 48 obrokov.
Kaj potrebujete?
- Pametni telefon, ki ga porabljate samo vi
- Svojo davčno številko in svojo osebno izkaznico
- Svojo bančno kartico s številko osebnega bančnega računa (TRR)
Kako deluje?
- V spletni trgovini ob zaključku naročila izberite Leanpay obročno odplačevanje.
- Nakup razdelite na do 48 obrokov.
- Vnesete svoje podatke in počakate na odločitev.
- Pregledate kreditno pogodbo in jo elektronsko podpišete.
- Izpeljete preostale potrebne korake za veljavnost kreditne pogodbe: osebna identifikacija, osebni prevzem nakupa in drugo
- Redno poravnate obveznosti ter spremljate plačila na Moj Leanpay
Kreditno pogodbo, podrobnosti posla, splošne pogoje, politiko zasebnosti ter drugo si lahko kadarkoli ogledate tudi v osebnem portalu Moj Leanpay. Povezavo za dostop do portala Moj Leanpay boste po opravljenem nakupu prejeli v SMS sporočilu in v elektronski pošti.
Postopek ne traja dlje od 4 minut. Sistem Leanpay o odobritvi kredita odloča na podlagi zbranih podatkov in podatkov, ki jih pridobi v centralnem kreditnem registru SISBON. Odobritev kredita je odvisna od trenutne zadolženosti kreditojemalca ter njegove izkazane plačilne discipline.
O podjetju
Leanpay, d.o.o. je slovensko podjetje s sedežem na Bravničarjevi 13, 1000 Ljubljana. V Sloveniji deluje od julija 2018 in ima dovoljenje za potrošniško kreditiranje v Republiki Sloveniji št. 323-8/2018/9 od Ministrstva za gospodarstvo in tehnologijo RS
Prednosti
- Sklenitev obrošnega plačevanje je mogoča takoj v trgovini
- Informacija o odobritvi oz. zavrnitvi v le nekaj minutah
- Brez dodatne dokumentacije, brez obiska banke in brez skritih stroškov*
- Pregled za obveznostmi in plačili kadarkoli na osebnem portalu Moj Leanpay (app.leanpay.si)
- Za nakup od 100 do 5.000 EUR plačilo na do 48 obrokov, glede na ponudbo trgovca in po vaši izbiri
Osnovni pogoji
- Državljanstvo Republike Slovenije in stalno bivališče v Republiki Sloveniji
- Starost ob odobritvi od 18 do 73 let
- Verodostojnost osebnih podatkov
- Redni mesečni priliv (vse oblike zaposlitve razen študentskega dela)
- Pozitivna kreditna ocena oziroma ugotovljena kreditna spodobnost

Hitri kredit 1STAVNO

Dokumentacija:
Osnovni pogoji pridobitve kredita
| Procesor | Intel Core i5 1240P |
| RAM | 8GB |
| Trdi disk | 512GB SSD M.2 |
| Velikost zaslona | 14″ |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 |
| Grafika | Intel Iris Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 |
| Garancija | 1 leto |
| Jezik tipkovnice | SLO dogravirana |

