HP ZBook Firefly 14 G9 – ULTRA AKCIJA
- Brand: HP
- SKU: 7D0R9EC#ABB/32/512
Omogočamo tudi nakup na obroke. Preverite možnosti na blagajni.


84 x 21,87 €
6 x 239,31 €
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroškov ocene tveganja.
Ste pripravljeni na nakup?
Kliknite DODAJ V KOŠARICO in zaključite naročilo.
Želite prilagoditi računalnik po svoji meri?
Dodajte garancijo, več pomnilnika, disk, Office,
miško, tipkovnico ali namestitev Windows.
Imate vprašanje glede izdelka?
Kliknite na gumb in z veseljem vam bomo pomagali.
HP ZBook Firefly 14 G9 – ULTRA AKCIJA
| Opis | HP ZBook Firefly 14 G9 Mobile Workstation – 14″ – Intel Core i7 1255U – 32 GB RAM – 512 GB SSD |
| Garancija | 3 leta ¦ Baterija – 3 leta |
| Dodatki | Tile module, ambient light sensor, HP Tamper Lock |
| Dimenzije (VxGxŠ) | 31.56 cm x 22.405 cm x 1.92 cm |
| Teža | 1.439 kg |
| Procesor | Intel Core i7 (12th Gen) 1255U / 1.7 GHz (4.7 GHz) / 12 MB Pomnilnik |
| Mrežne povezave | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Vrsta izdelka | Mobile workstation |
| Localisation | Language: French / region: France |
| Zaslon | 14″ WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Vhodna naprava | Keyboard, ClickPad |
| Baterija | 3-cell |
| Operacijski sistem | Win 10 Pro 64-bit (downgrade from Windows 11 Pro) + Windows 11 Pro Licence – English / French |
| Pomnilnik | 32 GB DDR5 (1 x 32 GB) |
| Keyboard | French |
| Energijski standardi | ENERGY STAR Qualified |
| Video Pomnilnik | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Grafikaa | NVIDIA T550 / Intel Iris Xe Grafikaa |
| Pomnilnik | 512 GB SSD – NVMe, TLC |
| Varnost | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Varnost Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Integrirana kamera | Da |
| Vrsta izdelka | Mobile workstation |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro 64-bit Edition (available through downgrade rights from Windows 11 Pro) + Windows 11 Pro Licence – English / French |
| RAM | 32 GB (1 x 32 GB) |
| Največja podprtost | 64 GB |
| Tehnologija | DDR5 SDRAM |
| Hitrost | 4800 MHz |
| Rated Hitrost | 4800 MHz |
| SO-DIMM 262-pin | |
| Število rež | 2 |
| Praznih rež | 1 |
| Servis in podpora | 3 leta ¦ Baterija – 3 leta |
| Glavni Pomnilnik | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 – NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC) |
| Material | Aluminum |
| Integrirano | Tile module, ambient light sensor, HP Tamper Lock |
| Varnost | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Varnost Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Dodatki | BIOS Absolute Persistence, Moč On Authentication, HP Fast Charge, Pre-boot Authentication, Master Boot Record Varnost |
| Theft/Intrusion Protection | Varnost lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Varnost Slot Tip | Kensington nano security slot |
| Vključeni dodatki | HP 65 Watt nPFC Slim USB-C Polnilec |
| Standardi | CSA, UL, VCCI, BSMI, GOST, SABS, CCC, FCC, RoHS, KCC, WEEE, A-Tick, ICES, CIT, CP65, low halogen, IEEE 1680, ICCP, MIL-STD 810H |
| Localization | Language: French / region: France |
| Min. delovna temperatura | 0 °C |
| Maks. delovna temperatura | 35 °C |
| Vlažnost | 10 – 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 200 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 0.75 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 1.5 g @ RMS (random) |
| Vključeno | HP Recovery Manager, HP Podpora Assistant, HP Hotkey Podpora, HP Performance Advisor, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, CyberLink Moč Media Player, MS BitLocker, HP PC Hardware Diagnostics, Native Miracast, HP Manageability & Integration Kit, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Privacy Settings, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP QuickDrop, HP WorkWell, HP BIOSphere Gen6, myHP, HP Sure View Reflect, HP Noise Cancellation Programska oprema, HP ZCentral Remote Boost Programska oprema, HP Sure Recover Gen4, HP Proactive Varnost, HP TPM Configuration Utility, HP Programmable Key, HP Touchpoint Customizer, HP Image Assistant Gen4.6, HP Smart Podpora |
| Tip | 14″ – IPS |
| LCD Backlight Tehnologija | WLED backlight |
| Resolucija | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Široki zaslon | Da |
| Razmerje | 16:10 |
| Osvetlitev | 400 cd/m² |
| Barva Gamut | 100% sRGB |
| Dodatki | Low Blue Light technology, Full HD ultra wide-viewing angle (UWVA) eDP anti-glare +PSR2 |
| Keyboard Name | HP Premium |
| Tehnologija | 3-cell lithium polymer |
| Kapaciteta | 51 Wh |
| Wireless | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Wireless Krmilnik | Intel Wi-Fi 6E AX 211 – PCI Express Mini Card (M.2) |
| Dodatki | Miracast, dual stream (2×2), MU-MIMO |
| Standardi | IEEE 802.1x, IEEE 802.11i, Wi-Fi CERTIFIED |
| Dimenzije (VxGxŠ) | 31.56 cm x 22.405 cm x 1.92 cm |
| Teža | 1.439 kg |
| CPU | Intel Core i7 (12th Gen) 1255U / 1.7 GHz |
| Največja hitrost | 4.7 GHz |
| Število jeder | 10-core |
| Pomnilnik | L3 – 12 MB |
| Dodatki | Intel Turbo Boost Tehnologija 2.0 |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Grafikaa | NVIDIA T550 / Intel Iris Xe Grafikaa |
| Video Pomnilnik | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Kamera | Da – HD |
| Resolucija | 5 Megapixel |
| Video Resolucijas | 720p |
| Kamera Dodatki | Privacy shutter, IR camera |
| Zvok | Dual stereo zvočnik, dual array mikrofon |
| Standardi | High Definition Audio |
| Audio Dodatki | Izhod: Bang & Olufsen Audio |
| Tip | Keyboard, ClickPad |
| Tipkovnica | French |
| Dodatki | Spill-resistant, multi-touch clickpad, gesture function, precision touchpad, DuraKeys |
| Vhod | AC 115/230 V (50/60 Hz) |
| Izhod | 65 Watt, 5V, 9V, 15V, 20 V |
| Vmesnik | HDMI ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, ZaslonPort 1.4 Alt Mode) (Moč Delivery, Sleep & Charge) ¦ USB 3.2 Gen 1 (charging) ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ Headphone/mikrofon combo jack |
| ENERGY STAR Certified | Da |
Leanpay obročno odplačevanje
Leanpay ne zahteva obiska banke in papirne dokumentacije ter je lahko urejen v trenutku.
Leanpay omogoča obročni nakup:
- od 50 EUR do največ 5.000 EUR;
- do 48 obrokov.
Kaj potrebujete?
- Pametni telefon, ki ga porabljate samo vi
- Svojo davčno številko in svojo osebno izkaznico
- Svojo bančno kartico s številko osebnega bančnega računa (TRR)
Kako deluje?
- V spletni trgovini ob zaključku naročila izberite Leanpay obročno odplačevanje.
- Nakup razdelite na do 48 obrokov.
- Vnesete svoje podatke in počakate na odločitev.
- Pregledate kreditno pogodbo in jo elektronsko podpišete.
- Izpeljete preostale potrebne korake za veljavnost kreditne pogodbe: osebna identifikacija, osebni prevzem nakupa in drugo
- Redno poravnate obveznosti ter spremljate plačila na Moj Leanpay
Kreditno pogodbo, podrobnosti posla, splošne pogoje, politiko zasebnosti ter drugo si lahko kadarkoli ogledate tudi v osebnem portalu Moj Leanpay. Povezavo za dostop do portala Moj Leanpay boste po opravljenem nakupu prejeli v SMS sporočilu in v elektronski pošti.
Postopek ne traja dlje od 4 minut. Sistem Leanpay o odobritvi kredita odloča na podlagi zbranih podatkov in podatkov, ki jih pridobi v centralnem kreditnem registru SISBON. Odobritev kredita je odvisna od trenutne zadolženosti kreditojemalca ter njegove izkazane plačilne discipline.
O podjetju
Leanpay, d.o.o. je slovensko podjetje s sedežem na Bravničarjevi 13, 1000 Ljubljana. V Sloveniji deluje od julija 2018 in ima dovoljenje za potrošniško kreditiranje v Republiki Sloveniji št. 323-8/2018/9 od Ministrstva za gospodarstvo in tehnologijo RS
Prednosti
- Sklenitev obrošnega plačevanje je mogoča takoj v trgovini
- Informacija o odobritvi oz. zavrnitvi v le nekaj minutah
- Brez dodatne dokumentacije, brez obiska banke in brez skritih stroškov*
- Pregled za obveznostmi in plačili kadarkoli na osebnem portalu Moj Leanpay (app.leanpay.si)
- Za nakup od 100 do 5.000 EUR plačilo na do 48 obrokov, glede na ponudbo trgovca in po vaši izbiri
Osnovni pogoji
- Državljanstvo Republike Slovenije in stalno bivališče v Republiki Sloveniji
- Starost ob odobritvi od 18 do 73 let
- Verodostojnost osebnih podatkov
- Redni mesečni priliv (vse oblike zaposlitve razen študentskega dela)
- Pozitivna kreditna ocena oziroma ugotovljena kreditna spodobnost

Hitri kredit 1STAVNO

Dokumentacija:
Osnovni pogoji pridobitve kredita
| Procesor | Intel Core i7-1255U |
| RAM | 32 GB DDR spomina |
| Trdi disk | 512GB SSD M.2 |
| Velikost zaslona | 14″ LED LCD |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 |
| Grafika | NVIDIA Quadro T550 4GB,Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Garancija | 3 leta |
| Jezik tipkovnice | SLO dogravirana |
