Lenovo ThinkPad T14 G4
- SKU: 21HES0BG00-S
Omogočamo tudi nakup na obroke. Preverite možnosti na blagajni.


84 x 18,18 €
3 x 394,00 €
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroškov ocene tveganja.

Želite prilagoditi računalnik po svoji meri?
Dodajte garancijo, več pomnilnika, disk, Office,
miško, tipkovnico ali namestitev Windows.
Imate vprašanje glede izdelka?
Kliknite na gumb in z veseljem vam bomo pomagali.
Lenovo ThinkPad T14 G4
| Opis | Lenovo ThinkPad T14 Gen 4 – 14″ – Intel Core i5 – 1345U – 32 GB RAM – 512 GB SSD |
| Dimenzije (VxGxŠ) | 31.77 cm x 22.69 cm x 1.79 cm |
| Teža | 1.37 kg |
| Procesor | Intel Core i5 (13th Gen) – 1345U / 1.6 GHz, do 4.7 GHz / 12 MB Pomnilnik |
| Mrežne povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet |
| Vrsta izdelka | Notebook – 180-degree hinge design |
| Zaslon | 14″ OLED 2880 x 1800 / 2.8K |
| Vhodna naprava | TrackPoint, UltraNav |
| Baterija | 4-cell |
| Operacijski sistem | Win 11 Pro |
| Pomnilnik | 32 GB DDR5 (1 x 16 GB + 16 GB (soldered)) |
| Barva | Thunder black |
| Grafikaa | Intel Iris Xe Grafikaa |
| Pomnilnik | 512 GB SSD – TCG Opal Encryption |
| Varnost | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Varnost Chip, fingerprint reader |
| Integrirana kamera | Da |
| Keyboard Backlight | Da |
| Carbon Footprint | 204 kg carbon emissions (EU) |
| Vrsta izdelka | Notebook – 180-degree hinge design |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| RAM | 32 GB (1 x 16 GB + 16 GB (soldered)) |
| Največja podprtost | 32 GB |
| Tehnologija | DDR5 SDRAM |
| Hitrost | 5200 MT/s |
| Rated Hitrost | 5600 MT/s |
| SO-DIMM 262-pin | |
| Število rež | 1 |
| Praznih rež | 0 |
| Glavni Pomnilnik | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 – TCG Opal Encryption – Kioxia |
| Barva | Thunder black |
| Material | Carbon fibre hybrid (top), polyphenylene sulfide (bottom) |
| Varnost | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Varnost Chip, fingerprint reader |
| Dodatki | NVMe password, power-on password, administrator password, system password, certificate based BIOS authentication, FIDO (Fast Identity Online) authentication, self-healing BIOS, RapidCharge, MIL-STD-810H tested |
| Theft/Intrusion Protection | Varnost lock slot (cable lock sold separately) |
| Varnost Slot Tip | Kensington nano security slot |
| Vključeni dodatki | USB-C power adapter |
| Standardi | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 6, Energy-Related Products (ErP) Lot 26, TCG Certified, FIPS 140-2 |
| Min. delovna temperatura | 5 °C |
| Maks. delovna temperatura | 35 °C |
| Vlažnost | 8 – 95% |
| Vključeno | Glance by Mirametrix |
| Tip | 14″ OLED |
| Resolucija | 2880 x 1800 (2.8K) |
| Široki zaslon | Da |
| Razmerje | 16:10 |
| Osvetlitev | 400 cd/m² |
| Horizontal Viewing Angle | +85 / -85 |
| Vertical Viewing Angle | +85 / -85 |
| Barva Gamut | 100% DCI-P3 |
| Dodatki | Anti-glare, anti-reflective, anti-smudge, HDR 500 True Črna, Dolby Vision, Eyesafe technology |
| Tehnologija | 4-cell lithium polymer |
| Kapaciteta | 52.5 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Wireless Krmilnik | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| Dodatki | Wake-on-LAN (WOL), dual stream (2×2) |
| Dimenzije (VxGxŠ) | 31.77 cm x 22.69 cm x 1.79 cm |
| Teža | 1.37 kg |
| CPU | Intel Core i5 (13th Gen) 1345U / 1.6 GHz |
| Največja hitrost | 4.7 GHz |
| Število jeder | 10-core |
| Performance Cores | 2 |
| Efficient Cores | 8 |
| Pomnilnik | 12 MB |
| Dodatki | Integrated memory controller |
| Grafikaa | Intel Iris Xe Grafikaa |
| Max Monitors Podporaed | 3 external monitor(s) |
| Video System Dodatki | Functions as Intel UHD graphics (for single-channel memory), DirectX 12.1 |
| Kamera | Da |
| Resolucija | 5 Megapixel |
| Kamera Dodatki | Privacy shutter, fixed focus, Discrete IR, Windows Hello, Ultrasonic Human Presence Detection, Privacy Alert |
| Zvok | Stereo speakers, dual array mikrofon |
| Kodek | Realtek ALC3287 |
| Standardi | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Audio Dodatki | Vhod: Dolby Voice, 360° far-field |
| Tip | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| Keyboard Backlight | Da |
| Dodatki | Spill-resistant, multi-touch touchpad, Fn keys with Unified Povezovanje controls |
| Vhod | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Izhod | 65 Watt |
| Slots | 1 x Nano-SIM card (1 free) |
| Vmesnik Details | USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, ZaslonPort 1.4 Alt Mode) (Moč Delivery 3.0) ¦ HDMI (4K support) ¦ LAN (RJ-45) ¦ Headphone/mikrofon combo jack (mini-phone 3.5 mm) |
| Generacija | 4G upgradable |
| Carbon Footprint | 204 kg carbon emissions (EU) |
| Total CF/unit Standard Deviation (kg CO2e) | 31 |
| PAIA Version | 1.3.2 |
Leanpay obročno odplačevanje
Leanpay ne zahteva obiska banke in papirne dokumentacije ter je lahko urejen v trenutku.
Leanpay omogoča obročni nakup:
- od 50 EUR do največ 5.000 EUR;
- do 48 obrokov.
Kaj potrebujete?
- Pametni telefon, ki ga porabljate samo vi
- Svojo davčno številko in svojo osebno izkaznico
- Svojo bančno kartico s številko osebnega bančnega računa (TRR)
Kako deluje?
- V spletni trgovini ob zaključku naročila izberite Leanpay obročno odplačevanje.
- Nakup razdelite na do 48 obrokov.
- Vnesete svoje podatke in počakate na odločitev.
- Pregledate kreditno pogodbo in jo elektronsko podpišete.
- Izpeljete preostale potrebne korake za veljavnost kreditne pogodbe: osebna identifikacija, osebni prevzem nakupa in drugo
- Redno poravnate obveznosti ter spremljate plačila na Moj Leanpay
Kreditno pogodbo, podrobnosti posla, splošne pogoje, politiko zasebnosti ter drugo si lahko kadarkoli ogledate tudi v osebnem portalu Moj Leanpay. Povezavo za dostop do portala Moj Leanpay boste po opravljenem nakupu prejeli v SMS sporočilu in v elektronski pošti.
Postopek ne traja dlje od 4 minut. Sistem Leanpay o odobritvi kredita odloča na podlagi zbranih podatkov in podatkov, ki jih pridobi v centralnem kreditnem registru SISBON. Odobritev kredita je odvisna od trenutne zadolženosti kreditojemalca ter njegove izkazane plačilne discipline.
O podjetju
Leanpay, d.o.o. je slovensko podjetje s sedežem na Bravničarjevi 13, 1000 Ljubljana. V Sloveniji deluje od julija 2018 in ima dovoljenje za potrošniško kreditiranje v Republiki Sloveniji št. 323-8/2018/9 od Ministrstva za gospodarstvo in tehnologijo RS
Prednosti
- Sklenitev obrošnega plačevanje je mogoča takoj v trgovini
- Informacija o odobritvi oz. zavrnitvi v le nekaj minutah
- Brez dodatne dokumentacije, brez obiska banke in brez skritih stroškov*
- Pregled za obveznostmi in plačili kadarkoli na osebnem portalu Moj Leanpay (app.leanpay.si)
- Za nakup od 100 do 5.000 EUR plačilo na do 48 obrokov, glede na ponudbo trgovca in po vaši izbiri
Osnovni pogoji
- Državljanstvo Republike Slovenije in stalno bivališče v Republiki Sloveniji
- Starost ob odobritvi od 18 do 73 let
- Verodostojnost osebnih podatkov
- Redni mesečni priliv (vse oblike zaposlitve razen študentskega dela)
- Pozitivna kreditna ocena oziroma ugotovljena kreditna spodobnost

Hitri kredit 1STAVNO

Dokumentacija:
Osnovni pogoji pridobitve kredita
| Procesor | Intel Core i5 1345U |
| RAM | 32GB |
| Trdi disk | 512GB SSD M.2 |
| Velikost zaslona | 14″ |
| Ločljivost zaslona | 2880 x 1800 |
| Grafika | Intel Iris Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Garancija | 3 leta |
| Jezik tipkovnice | SLO dogravirana |
