Lenovo ThinkEdge SE50
- SKU: NW_11133955
Omogočamo tudi nakup na obroke. Preverite možnosti na blagajni.


84 x 15,23 €
3 x 330,15 €
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroškov ocene tveganja.
Ste pripravljeni na nakup?
Kliknite DODAJ V KOŠARICO in zaključite naročilo.
Želite prilagoditi računalnik po svoji meri?
Dodajte garancijo, več pomnilnika, disk, Office,
miško, tipkovnico ali namestitev Windows.
Imate vprašanje glede izdelka?
Kliknite na gumb in z veseljem vam bomo pomagali.
Lenovo ThinkEdge SE50
| Procesor | |
| Procesor: | 1 x i7-8665UE |
|---|---|
| Litografija: | 14nm |
| Posebnosti procesorja: | Regelt Geschw. auf 2400MHz |
| Grafikaa procesorja: | Intel UHD Graphics 620 |
| Osnovni takt: | 1,7 GHz |
| Mikroarhitektura: | Whiskey Lake |
| Serija procesorja: | Intel® Core™ |
| Podnožje: | FCBGA1528 |
| Turbo hitrost: | Do 4,4 GHz |
| Število jeder: | Quad-Core |
| Poraba energije: | 15 Watt |
| Predpomnilnik: | 8MB L3 Pomnilnik |
| Pomnilnik | |
| Format pomnilnika: | SODIMM |
| Hitrost pomnilnika: | 2666MHz |
| Velikost modula: | 16GB |
| Skupna količina pomnilnika: | 16.0GB |
| Tip pomnilnika: | DDR4 |
| Disk | |
| Posebnost diska: | NVMe Unterstützung, TLC-Pomnilnikzellen |
| Kapaciteta diska: | 512GB |
| Priklop diska: | PCIe |
| Vrsta diska: | M.2 NGFF SSD |
| Šifriranje diska: | Opal 2.0 konform |
| WIFI | |
| Brezžično omrežje Antenne: | Brezžično omrežje Antenne, Brezžično omrežje ready |
| Brezžično omrežje | |
| Antene: | 2×2 |
| Brezžično omrežje Bauform: | M.2 (NGFF) |
| Brezžično omrežje Hersteller: | Intel |
| Brezžično omrežje Modell: | 8265 |
| Standardi: | 802.11 A/C |
| Vrsta brezžičnega omrežja: | Brezžično omrežje/Bluetooth Combo Chip |
| Tipkovnica | |
| Tipkovnicafarbe: | Schwarz |
| Razpored tipk: SLO gravirana tipkovnica | UK Layout |
| Tipkovnicatyp: | Calliope Tipkovnica |
| Maus | |
| Maus Anschluss: | USB |
| Maus Modell: | SM-8823 |
| Maus Tip: | Calliope Maus |
| Priključki | |
| Audio Ausgang: | 1x Kopfhörer/Audio Ausgang |
| Avdio: | 1x Audio out/Mic In |
| Netzwerk Port: | 2 x RJ-45 |
| Schnittstelle Comport: | 2 X COM Port, 2 X COM Port (RS422 / RS485) |
| USB: | 2 X USB 2.0, 2 x USB 3.2 |
| Video izhod: | 1x DisplayPort, 1x HDMI, 4DI x 4DO, CAN Bus |
| Risercard | |
| Erweiterungskartentyp: | Riser-Karte |
| Riser Karte Slot: | 1X PCIE X4 Slot |
| Ohišje | |
| Barva: | Schwarz |
| Befestigung | |
| Befestigungsvorrichtung: | VESA Bohrung 75/100mm |
| Operacijski sistem | |
| Različica sistema: | Windows 10 IoT Enterprise |
| Licenca: | Windows 10 IoT |
Leanpay obročno odplačevanje
Leanpay ne zahteva obiska banke in papirne dokumentacije ter je lahko urejen v trenutku.
Leanpay omogoča obročni nakup:
- od 50 EUR do največ 5.000 EUR;
- do 48 obrokov.
Kaj potrebujete?
- Pametni telefon, ki ga porabljate samo vi
- Svojo davčno številko in svojo osebno izkaznico
- Svojo bančno kartico s številko osebnega bančnega računa (TRR)
Kako deluje?
- V spletni trgovini ob zaključku naročila izberite Leanpay obročno odplačevanje.
- Nakup razdelite na do 48 obrokov.
- Vnesete svoje podatke in počakate na odločitev.
- Pregledate kreditno pogodbo in jo elektronsko podpišete.
- Izpeljete preostale potrebne korake za veljavnost kreditne pogodbe: osebna identifikacija, osebni prevzem nakupa in drugo
- Redno poravnate obveznosti ter spremljate plačila na Moj Leanpay
Kreditno pogodbo, podrobnosti posla, splošne pogoje, politiko zasebnosti ter drugo si lahko kadarkoli ogledate tudi v osebnem portalu Moj Leanpay. Povezavo za dostop do portala Moj Leanpay boste po opravljenem nakupu prejeli v SMS sporočilu in v elektronski pošti.
Postopek ne traja dlje od 4 minut. Sistem Leanpay o odobritvi kredita odloča na podlagi zbranih podatkov in podatkov, ki jih pridobi v centralnem kreditnem registru SISBON. Odobritev kredita je odvisna od trenutne zadolženosti kreditojemalca ter njegove izkazane plačilne discipline.
O podjetju
Leanpay, d.o.o. je slovensko podjetje s sedežem na Bravničarjevi 13, 1000 Ljubljana. V Sloveniji deluje od julija 2018 in ima dovoljenje za potrošniško kreditiranje v Republiki Sloveniji št. 323-8/2018/9 od Ministrstva za gospodarstvo in tehnologijo RS
Prednosti
- Sklenitev obrošnega plačevanje je mogoča takoj v trgovini
- Informacija o odobritvi oz. zavrnitvi v le nekaj minutah
- Brez dodatne dokumentacije, brez obiska banke in brez skritih stroškov*
- Pregled za obveznostmi in plačili kadarkoli na osebnem portalu Moj Leanpay (app.leanpay.si)
- Za nakup od 100 do 5.000 EUR plačilo na do 48 obrokov, glede na ponudbo trgovca in po vaši izbiri
Osnovni pogoji
- Državljanstvo Republike Slovenije in stalno bivališče v Republiki Sloveniji
- Starost ob odobritvi od 18 do 73 let
- Verodostojnost osebnih podatkov
- Redni mesečni priliv (vse oblike zaposlitve razen študentskega dela)
- Pozitivna kreditna ocena oziroma ugotovljena kreditna spodobnost

Hitri kredit 1STAVNO

Dokumentacija:
Osnovni pogoji pridobitve kredita
Intel® Core™ 1 x i7-8665UE Quad-Core 1,7 GHz bis zu 4,4 GHz | 16.0GB DDR4 | 1 x M.2 NGFF SSD 1 x 512GB Opal 2.0 konform | Intel UHDGraphics 620 | WLAN: Intel 8265 WLAN/Bluetooth Combo Chip | Calliope Tastatur UK Layout | Windows 10 IoT Enterprise

