Lenovo Thinkcentre neo 50t G5 – AKCIJA z i7, 32GB in INTEL ARC GRAFIKA!
- Brand: Lenovo
- SKU: 12UBCTO1WW
Omogočamo tudi nakup na obroke. Preverite možnosti na blagajni.


84 x 21,02 €
6 x 230,10 €
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroškov ocene tveganja.
Želite prilagoditi računalnik po svoji meri?
Dodajte garancijo, več pomnilnika, disk, Office,
miško, tipkovnico ali namestitev Windows.
Imate vprašanje glede izdelka?
Kliknite na gumb in z veseljem vam bomo pomagali.
Lenovo Thinkcentre neo 50t G5 – AKCIJA z i7, 32GB in INTEL ARC GRAFIKA!
Tehnične podrobnosti
| Proizvajalec | LENOVO |
| Proizvajalčeva koda | 12UBCTO1WW |
| Grafikaa | Intel Arc A310 LP 4GB GDDR6 |
| Procesor: | Intel Core i7-14700, 20C (8P + 12E) / 28T, Max Turbo do 5,4GHz, P-core 2,1 / 5,3GHz, E-core 1,5 / 4,2GHz, 33MB Intel Smart Pomnilnik |
| osnovna_plosca | Intel B760 |
| Kapaciteta diska: | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe® Opal 2.0 |
| Optična enota: | DVD RW |
| Mrežna kartica | RTL8111K RJ-45, Intel Wi-Fi 6 AX201, 802.11ax 2×2 + BT5.2 |
| Zvočna kartica: | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC623-CG |
| Zvočniki | 1x 2W |
| Razširitvene reže: | 1x PCIe 3.0 x16, polne višine, dolžina < 233,6 mm, višina < 117,5 mm 1x PCIe 3.0 x1, polne višine, z možnostjo: dolžina < 185 mm, višina < 100 mm ali dolžina < 118 mm, višina < 110 mm 2x M.2 priključka (eden za WLAN, eden za |
| Priključki: | Spredaj: 1x USB-C (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), s prenosom podatkov in 15W napajanjem 4x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x slušalke / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x mikrofon (3.5mm) 3v1 čitalec karticZadaj: 4x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0), (1x podpira |
| Napajalnik: | 260W 85% |
| Ohišje | Tower (13,6 l) |
| Garancija | 12 mesecev |
| Dimenzije: (SxVxG) | 145 x 294 x 340 mm |
| Tip procesorja: | Intel Core i7 |
| Pomnilnik: | 32GB |
| SSD: | 1TB |
| Grafična kartica: | integrirana Intel UHD |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro |
Leanpay obročno odplačevanje
Leanpay ne zahteva obiska banke in papirne dokumentacije ter je lahko urejen v trenutku.
Leanpay omogoča obročni nakup:
- od 50 EUR do največ 5.000 EUR;
- do 48 obrokov.
Kaj potrebujete?
- Pametni telefon, ki ga porabljate samo vi
- Svojo davčno številko in svojo osebno izkaznico
- Svojo bančno kartico s številko osebnega bančnega računa (TRR)
Kako deluje?
- V spletni trgovini ob zaključku naročila izberite Leanpay obročno odplačevanje.
- Nakup razdelite na do 48 obrokov.
- Vnesete svoje podatke in počakate na odločitev.
- Pregledate kreditno pogodbo in jo elektronsko podpišete.
- Izpeljete preostale potrebne korake za veljavnost kreditne pogodbe: osebna identifikacija, osebni prevzem nakupa in drugo
- Redno poravnate obveznosti ter spremljate plačila na Moj Leanpay
Kreditno pogodbo, podrobnosti posla, splošne pogoje, politiko zasebnosti ter drugo si lahko kadarkoli ogledate tudi v osebnem portalu Moj Leanpay. Povezavo za dostop do portala Moj Leanpay boste po opravljenem nakupu prejeli v SMS sporočilu in v elektronski pošti.
Postopek ne traja dlje od 4 minut. Sistem Leanpay o odobritvi kredita odloča na podlagi zbranih podatkov in podatkov, ki jih pridobi v centralnem kreditnem registru SISBON. Odobritev kredita je odvisna od trenutne zadolženosti kreditojemalca ter njegove izkazane plačilne discipline.
O podjetju
Leanpay, d.o.o. je slovensko podjetje s sedežem na Bravničarjevi 13, 1000 Ljubljana. V Sloveniji deluje od julija 2018 in ima dovoljenje za potrošniško kreditiranje v Republiki Sloveniji št. 323-8/2018/9 od Ministrstva za gospodarstvo in tehnologijo RS
Prednosti
- Sklenitev obrošnega plačevanje je mogoča takoj v trgovini
- Informacija o odobritvi oz. zavrnitvi v le nekaj minutah
- Brez dodatne dokumentacije, brez obiska banke in brez skritih stroškov*
- Pregled za obveznostmi in plačili kadarkoli na osebnem portalu Moj Leanpay (app.leanpay.si)
- Za nakup od 100 do 5.000 EUR plačilo na do 48 obrokov, glede na ponudbo trgovca in po vaši izbiri
Osnovni pogoji
- Državljanstvo Republike Slovenije in stalno bivališče v Republiki Sloveniji
- Starost ob odobritvi od 18 do 73 let
- Verodostojnost osebnih podatkov
- Redni mesečni priliv (vse oblike zaposlitve razen študentskega dela)
- Pozitivna kreditna ocena oziroma ugotovljena kreditna spodobnost

Hitri kredit 1STAVNO

Dokumentacija:
Osnovni pogoji pridobitve kredita
Lenovo ThinkCentre Neo 50t Gen5 Intel Core i7-14700 – zmogljiv poslovni računalnik za zahtevno delo
Zasnovan za poslovne uporabnike, gamerje in zahtevne potrošnike, ki potrebujejo zanesljivo moč in visoko učinkovitost za delo ali domačo rabo.
- Napreden Intel Core i7-14700 procesor za hitro obdelavo podatkov
- 32 GB RAM-a omogoča brezhibno večopravilnost
- Prostoren 1 TB disk za shranjevanje obsežnih datotek
- Vključena tipkovnica in miška za takojšnjo uporabo
- Windows 11 Pro za profesionalno uporabniško izkušnjo
LENOVO ThinkCentre Neo 50t Gen5 Intel Core i7-14700 32GB 1TB Windows 11 Pro tipkovnica + miška Tower namizni računalnik
Zmogljiv namizni računalnik za vsako podjetje
Da bi zadostil potrebam sodobnih delovnih prostorov, je ThinkCentre Neo 50t Gen 5 Tower zmogljiv 13,6-litrski namizni računalnik s profesionalno zasnovo. Idealen je za proizvodnjo, oblikovanje izdelkov in druge poslovne sektorje. Poganja ga zmogljivost na ravni podjetij, obenem pa ponuja vodilne možnosti povezljivosti in sodelovanja, ki vam pomagajo ohranjati visoko produktivnost.
Hlajenje in tiho delovanje
Z Inteligentnim hladilnim sistemom (ICE) 7.0 izkusite prilagodljivo hlajenje, ki podaljšuje življenjsko dobo računalnika. Ohranite sistem hladnejši, izboljšajte zmogljivost in brez težav preklapljajte med različ nimi načini delovanja. Poleg tega ima ThinkCentre Neo 50t Gen 5 Tower certifikat T?V Ultra Low Noise, ki zagotavlja tišje delovno okolje - omogoča vam, da se osredotočite brez motenj.
Z mislijo na prihodnost
Ohišje vsebuje 85 % reciklirane plastike ABS iz potrošniških virov. Embalažna zaščita je izdelana iz 90 % reciklirane pene EPE iz industrijskih virov ter 30 % plastike, ki bi sicer končala v oceanih. Vse to je pakirano v karton s certifikatom FSC®. Poleg tega certifikat ENERGY STAR® 8.0 in TCO 9.0 pripomorejo k zmanjšanju stroškov energije.
Večopravilnost
Dvignite sodelovanje med napravami na višjo raven s pametno aplikacijo Smart Connect ? brez težav sinhronizirajte predstavitve med računalniki, telefoni in tablicami med sestanki. Svoj namizni računalnik povežite z več perifernimi napravami prek različnih priključkov, opcijskega pametnega kabla in razširitvenih mest, kot so 3-v-1 bralnik kartic, serial, paralelni, PS2 itd., za izboljšano delovanje.
