Lenovo ThinkCentre M90s SFF 5th Gen
- SKU: NW_11138151
Omogočamo tudi nakup na obroke. Preverite možnosti na blagajni.


84 x 13,33 €
3 x 288,93 €
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroškov ocene tveganja.
Ste pripravljeni na nakup?
Kliknite DODAJ V KOŠARICO in zaključite naročilo.
Želite prilagoditi računalnik po svoji meri?
Dodajte garancijo, več pomnilnika, disk, Office,
miško, tipkovnico ali namestitev Windows.
Imate vprašanje glede izdelka?
Kliknite na gumb in z veseljem vam bomo pomagali.
Lenovo ThinkCentre M90s SFF 5th Gen
| Procesor | |
| Procesor: | 1 x i7-14700 |
|---|---|
| Litografija: | Intel 7 |
| Posebnosti procesorja: | Intel® vPro™, Regelt die Geschwindigkeit de |
| Grafikaa procesorja: | Intel® UHD Graphics 770 |
| Osnovni takt: | 2,1 GHz |
| Mikroarhitektura: | Raptor Lake |
| Serija procesorja: | Intel® Core™ |
| Podnožje: | FCLGA1700 |
| Turbo hitrost: | Do 5,4 GHz |
| Število jeder: | Icosa-Core |
| Poraba energije: | 65 Watt |
| Predpomnilnik: | 33MB L3 Pomnilnik |
| Pomnilnik | |
| Format pomnilnika: | UDIMM |
| Hitrost pomnilnika: | 5600MHz |
| Velikost modula: | 16GB |
| Skupna količina pomnilnika: | 16.0GB |
| Tip pomnilnika: | DDR5 |
| Disk | |
| Posebnost diska: | NVMe Unterstützung, Performance |
| Kapaciteta diska: | 512GB |
| Priklop diska: | PCIe |
| Vrsta diska: | M.2 NGFF SSD |
| Šifriranje diska: | Opal 2.0 konform |
| Zvočniki | |
| Moč zvočnikov: | 1 W |
| Vrsta zvočnikov: | Interner Zvočniki |
| Optisches Laufwerk | |
| Optisches Laufwerk Bauform: | 9.0mm hoch |
| Optisches Laufwerk Tip: | Slim DVD Rambo |
| WIFI | |
| Brezžično omrežje Antenne: | Brezžično omrežje ready |
| Brezžično omrežje | |
| Antene: | 2×2 |
| Brezžično omrežje Bauform: | M.2 2230 |
| Brezžično omrežje Hersteller: | Intel |
| Brezžično omrežje Modell: | Wi-Fi AX211 |
| Standardi: | 802.11 A/X 6E |
| Vrsta brezžičnega omrežja: | Brezžično omrežje/Bluetooth Combo Chip |
| Tipkovnica | |
| Tipkovnica Besonderheit: | AI Copilot Taste |
| Razpored tipk: SLO gravirana tipkovnica | Französisches Layout |
| Tipkovnicatyp: | USB Standardtastatur |
| Ziffernblock Tip: | Numerischer Tastenblock |
| Maus | |
| Maus Anschluss: | USB |
| Maus Modell: | SM-8823 |
| Maus Tip: | Calliope Maus |
| Priključki | |
| Audio Ausgang: | 1 x Audio Ausgang |
| Avdio: | 1x Audio out/Mic In |
| Audio Eingang: | 1x Mikrofon-Eingang |
| Netzwerk Port: | 1 x RJ-45 |
| USB: | 1 x USB 3.2 Tipe C, 8 x USB 3.2 Tipe A |
| Video izhod: | 1x HDMI, 2x DisplayPort |
| Čitalec kartic | |
| Podprte kartice: | 3-in-1 |
| Kartenlesegerät Tip: | Multicardreader |
| Povezljivost | |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Ohišje | |
| Barva: | Schwarz |
| Napajalnik | |
| Napajalnik Effizienz: | 92% EFFIZIENZ |
| Moč napajalnika: | 310W |
| Operacijski sistem | |
| Arhitektura: | 64-BIT |
| Različica sistema: | Windows 11 Professional |
| Licenca: | Windows 11 Pro Licence |
Leanpay obročno odplačevanje
Leanpay ne zahteva obiska banke in papirne dokumentacije ter je lahko urejen v trenutku.
Leanpay omogoča obročni nakup:
- od 50 EUR do največ 5.000 EUR;
- do 48 obrokov.
Kaj potrebujete?
- Pametni telefon, ki ga porabljate samo vi
- Svojo davčno številko in svojo osebno izkaznico
- Svojo bančno kartico s številko osebnega bančnega računa (TRR)
Kako deluje?
- V spletni trgovini ob zaključku naročila izberite Leanpay obročno odplačevanje.
- Nakup razdelite na do 48 obrokov.
- Vnesete svoje podatke in počakate na odločitev.
- Pregledate kreditno pogodbo in jo elektronsko podpišete.
- Izpeljete preostale potrebne korake za veljavnost kreditne pogodbe: osebna identifikacija, osebni prevzem nakupa in drugo
- Redno poravnate obveznosti ter spremljate plačila na Moj Leanpay
Kreditno pogodbo, podrobnosti posla, splošne pogoje, politiko zasebnosti ter drugo si lahko kadarkoli ogledate tudi v osebnem portalu Moj Leanpay. Povezavo za dostop do portala Moj Leanpay boste po opravljenem nakupu prejeli v SMS sporočilu in v elektronski pošti.
Postopek ne traja dlje od 4 minut. Sistem Leanpay o odobritvi kredita odloča na podlagi zbranih podatkov in podatkov, ki jih pridobi v centralnem kreditnem registru SISBON. Odobritev kredita je odvisna od trenutne zadolženosti kreditojemalca ter njegove izkazane plačilne discipline.
O podjetju
Leanpay, d.o.o. je slovensko podjetje s sedežem na Bravničarjevi 13, 1000 Ljubljana. V Sloveniji deluje od julija 2018 in ima dovoljenje za potrošniško kreditiranje v Republiki Sloveniji št. 323-8/2018/9 od Ministrstva za gospodarstvo in tehnologijo RS
Prednosti
- Sklenitev obrošnega plačevanje je mogoča takoj v trgovini
- Informacija o odobritvi oz. zavrnitvi v le nekaj minutah
- Brez dodatne dokumentacije, brez obiska banke in brez skritih stroškov*
- Pregled za obveznostmi in plačili kadarkoli na osebnem portalu Moj Leanpay (app.leanpay.si)
- Za nakup od 100 do 5.000 EUR plačilo na do 48 obrokov, glede na ponudbo trgovca in po vaši izbiri
Osnovni pogoji
- Državljanstvo Republike Slovenije in stalno bivališče v Republiki Sloveniji
- Starost ob odobritvi od 18 do 73 let
- Verodostojnost osebnih podatkov
- Redni mesečni priliv (vse oblike zaposlitve razen študentskega dela)
- Pozitivna kreditna ocena oziroma ugotovljena kreditna spodobnost

Hitri kredit 1STAVNO

Dokumentacija:
Osnovni pogoji pridobitve kredita
Intel® Core™ 1 x i7-14700 Icosa-Core 2,1 GHz bis zu 5,4 GHz | 16.0GB DDR5 | 1 x M.2 NGFF SSD 1 x 512GB Opal 2.0 konform | Intel® UHD Graphics 770 | Slim DVD Rambo | WLAN: Intel Wi-Fi AX211 WLAN/Bluetooth Combo Chip | Bluetooth 5.3 | USB Standardtastatur Französisches Layout | Windows 11 Professional 64-BIT

