Lenovo ThinkCentre M70q Tiny 3rd Gen
- SKU: NW_11127508
Omogočamo tudi nakup na obroke. Preverite možnosti na blagajni.


72 x 10,11 €
3 x 194,81 €
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroškov ocene tveganja.
Ste pripravljeni na nakup?
Kliknite DODAJ V KOŠARICO in zaključite naročilo.
Želite prilagoditi računalnik po svoji meri?
Dodajte garancijo, več pomnilnika, disk, Office,
miško, tipkovnico ali namestitev Windows.
Imate vprašanje glede izdelka?
Kliknite na gumb in z veseljem vam bomo pomagali.
Lenovo ThinkCentre M70q Tiny 3rd Gen
| Procesor | |
| Procesor: | 1 x i3-12100T |
|---|---|
| Grafikaa procesorja: | Intel® UHD Graphics 730 |
| Osnovni takt: | 2,2 GHz |
| Mikroarhitektura: | Alder Lake |
| Serija procesorja: | Intel® Core™ |
| Podnožje: | FCLGA1700 |
| Turbo hitrost: | Do 4,1 GHz |
| Število jeder: | Quad-Core |
| Poraba energije: | 35 Watt |
| Predpomnilnik: | 12MB L3 Pomnilnik |
| Pomnilnik | |
| Format pomnilnika: | SODIMM |
| Hitrost pomnilnika: | 3200MHz |
| Velikost modula: | 8GB |
| Skupna količina pomnilnika: | 8.0GB |
| Tip pomnilnika: | DDR4 |
| Disk | |
| Posebnost diska: | NVMe Unterstützung, TLC-Pomnilnikzellen |
| Kapaciteta diska: | 256GB |
| Priklop diska: | PCIe |
| Vrsta diska: | M.2 NGFF SSD |
| Šifriranje diska: | Opal 2.0 konform |
| Zvočniki | |
| Moč zvočnikov: | 2 W |
| Vrsta zvočnikov: | Interner Zvočniki |
| Priključki | |
| Avdio: | 1x Audio out/Mic In |
| Netzwerk Port: | 1 x RJ-45 |
| USB: | 1 X USB 2.0, 1 X USB 2.0 Tip C, 1 x USB 3.2 Tipe C, 4 x USB 3.2 |
| Video izhod: | 1x DisplayPort, 1x HDMI |
| Ohišje | |
| Barva: | Schwarz |
| Napajalnik | |
| Napajalnik Effizienz: | 89% EFFIZIENZ |
| Moč napajalnika: | 135W |
| Operacijski sistem | |
| Arhitektura: | 64-BIT |
| Različica sistema: | Windows 10 Professional |
| Licenca: | Windows 11 Pro Licence |
Leanpay obročno odplačevanje
Leanpay ne zahteva obiska banke in papirne dokumentacije ter je lahko urejen v trenutku.
Leanpay omogoča obročni nakup:
- od 50 EUR do največ 5.000 EUR;
- do 48 obrokov.
Kaj potrebujete?
- Pametni telefon, ki ga porabljate samo vi
- Svojo davčno številko in svojo osebno izkaznico
- Svojo bančno kartico s številko osebnega bančnega računa (TRR)
Kako deluje?
- V spletni trgovini ob zaključku naročila izberite Leanpay obročno odplačevanje.
- Nakup razdelite na do 48 obrokov.
- Vnesete svoje podatke in počakate na odločitev.
- Pregledate kreditno pogodbo in jo elektronsko podpišete.
- Izpeljete preostale potrebne korake za veljavnost kreditne pogodbe: osebna identifikacija, osebni prevzem nakupa in drugo
- Redno poravnate obveznosti ter spremljate plačila na Moj Leanpay
Kreditno pogodbo, podrobnosti posla, splošne pogoje, politiko zasebnosti ter drugo si lahko kadarkoli ogledate tudi v osebnem portalu Moj Leanpay. Povezavo za dostop do portala Moj Leanpay boste po opravljenem nakupu prejeli v SMS sporočilu in v elektronski pošti.
Postopek ne traja dlje od 4 minut. Sistem Leanpay o odobritvi kredita odloča na podlagi zbranih podatkov in podatkov, ki jih pridobi v centralnem kreditnem registru SISBON. Odobritev kredita je odvisna od trenutne zadolženosti kreditojemalca ter njegove izkazane plačilne discipline.
O podjetju
Leanpay, d.o.o. je slovensko podjetje s sedežem na Bravničarjevi 13, 1000 Ljubljana. V Sloveniji deluje od julija 2018 in ima dovoljenje za potrošniško kreditiranje v Republiki Sloveniji št. 323-8/2018/9 od Ministrstva za gospodarstvo in tehnologijo RS
Prednosti
- Sklenitev obrošnega plačevanje je mogoča takoj v trgovini
- Informacija o odobritvi oz. zavrnitvi v le nekaj minutah
- Brez dodatne dokumentacije, brez obiska banke in brez skritih stroškov*
- Pregled za obveznostmi in plačili kadarkoli na osebnem portalu Moj Leanpay (app.leanpay.si)
- Za nakup od 100 do 5.000 EUR plačilo na do 48 obrokov, glede na ponudbo trgovca in po vaši izbiri
Osnovni pogoji
- Državljanstvo Republike Slovenije in stalno bivališče v Republiki Sloveniji
- Starost ob odobritvi od 18 do 73 let
- Verodostojnost osebnih podatkov
- Redni mesečni priliv (vse oblike zaposlitve razen študentskega dela)
- Pozitivna kreditna ocena oziroma ugotovljena kreditna spodobnost

Hitri kredit 1STAVNO

Dokumentacija:
Osnovni pogoji pridobitve kredita
Intel® Core™ 1 x i3-12100T Quad-Core 2,2 GHz bis zu 4,1 GHz | 8.0GB DDR4 | 1 x M.2 NGFF SSD 1 x 256GB Opal 2.0 konform | Intel® UHDGraphics 730 | Windows 10 Professional 64-BIT

