Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ARH05
- SKU: 82EY0014IX-S
Omogočamo tudi nakup na obroke. Preverite možnosti na blagajni.


84 x 11,87 €
3 x 257,19 €
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroškov ocene tveganja.
Želite prilagoditi računalnik po svoji meri?
Dodajte garancijo, več pomnilnika, disk, Office,
miško, tipkovnico ali namestitev Windows.
Imate vprašanje glede izdelka?
Kliknite na gumb in z veseljem vam bomo pomagali.
Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ARH05
| Opis | Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ARH05 – 15.6″ – AMD Ryzen 7 – 4800H – 16 GB RAM – 512 GB SSD + 1 TB HDD – Italian |
| Garancija | 2 leti ¦ Baterija – 1 leto |
| Dimenzije (VxGxŠ) | 35.9 cm x 24.96 cm x 2.49 cm |
| Teža | 2.2 kg |
| Procesor | AMD Ryzen 7 4800H / 2.9 GHz, do 4.2 GHz / 8 MB Pomnilnik |
| Mrežne povezave | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, Gigabit Ethernet |
| Vrsta izdelka | Notebook – 180-degree hinge design |
| Localisation | Language: English, Italian / region: Italy |
| Zaslon | 15.6″ LED backlight 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Baterija | Do 6.7 ur |
| Operacijski sistem | Win 10 Home 64-bit – Dutch / English / French / German / Italian |
| Pomnilnik | 16 GB DDR4 (2 x 8 GB) |
| Barva | Onyx black |
| Keyboard | Italian |
| Energijski standardi | ENERGY STAR Qualified |
| Video Pomnilnik | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Grafikaa | NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti / AMD Radeon Grafikaa |
| Pomnilnik | 512 GB SSD – NVMe + 1 TB HDD / 5400 rpm |
| Varnost | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Varnost Chip |
| Numeric Keypad | Da |
| Integrirana kamera | Da |
| Keyboard Backlight | Da |
| Gaming | Da |
| Vrsta izdelka | Notebook – 180-degree hinge design |
| Operacijski sistem | Windows 10 Home 64-bit Edition – Dutch / English / French / German / Italian |
| RAM | 16 GB (2 x 8 GB) |
| Največja podprtost | 16 GB |
| Tehnologija | DDR4 SDRAM |
| Hitrost | 3200 MHz |
| Rated Hitrost | 1600 MHz |
| SO-DIMM 260-pin | |
| Število rež | 2 |
| Praznih rež | 0 |
| Servis in podpora | 2 leti ¦ Baterija – 1 leto |
| Glavni Pomnilnik | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 3.0 x4 – NVM Express (NVMe) |
| Secondary Pomnilnik | 1 TB HDD / 5400 rpm |
| Barva | Onyx black |
| Material | Polycarbonate ABS |
| Varnost | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Varnost Chip |
| Dodatki | Administrator password, hard drive password, power-on password, RapidCharge |
| Vključeni dodatki | Polnilec |
| Standardi | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 3 |
| Localization | Language: English, Italian / region: Italy |
| Vključeno | Microsoft Office (30 dni trial) |
| Tip | 15.6″ |
| LCD Backlight Tehnologija | LED backlight |
| Resolucija | 1920 x 1080 (Full HD) |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Široki zaslon | Da |
| Razmerje | 16:9 |
| Osvetlitev | 250 cd/m² |
| Barva Gamut | 45% |
| Dodatki | Anti-glare, Wide Viewing Angle |
| Tehnologija | Lithium Ion |
| Kapaciteta | 45 Wh |
| Čas delovanje | Do 6.7 ur |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0 |
| Wireless Krmilnik | M.2 Card |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| Dodatki | Dual stream (2×2) |
| Dimenzije (VxGxŠ) | 35.9 cm x 24.96 cm x 2.49 cm |
| Teža | 2.2 kg |
| CPU | AMD Ryzen 7 4800H / 2.9 GHz |
| Največja hitrost | 4.2 GHz |
| Število jeder | 8-core |
| Pomnilnik | 8 MB |
| 64-bitni procesor | Da |
| Dodatki | Integrated memory controller |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Grafikaa | NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti / AMD Radeon Grafikaa – do |
| Video Pomnilnik | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Gaming | Da |
| Kamera | Da – 720p |
| Resolucija | 1 Megapixel |
| Kamera Dodatki | Privacy shutter |
| Zvok | Stereo speakers, dual array mikrofon |
| Standardi | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Tip | Keyboard, touchpad |
| Keyboard Backlight | Da |
| Tipkovnica | Italian |
| Numeric Keypad | Da |
| Dodatki | Multi-touch touchpad, buttonless touchpad, blue LED backlighting |
| Vhod | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Izhod | 135 Watt |
| Vmesnik Details | 2 x USB 3.2 Gen 1 ¦ USB-C 3.2 Gen 1 ¦ HDMI ¦ Headphone/mikrofon combo jack ¦ LAN |
| TCO Certified | – |
| ENERGY STAR Certified | Da |
Leanpay obročno odplačevanje
Leanpay ne zahteva obiska banke in papirne dokumentacije ter je lahko urejen v trenutku.
Leanpay omogoča obročni nakup:
- od 50 EUR do največ 5.000 EUR;
- do 48 obrokov.
Kaj potrebujete?
- Pametni telefon, ki ga porabljate samo vi
- Svojo davčno številko in svojo osebno izkaznico
- Svojo bančno kartico s številko osebnega bančnega računa (TRR)
Kako deluje?
- V spletni trgovini ob zaključku naročila izberite Leanpay obročno odplačevanje.
- Nakup razdelite na do 48 obrokov.
- Vnesete svoje podatke in počakate na odločitev.
- Pregledate kreditno pogodbo in jo elektronsko podpišete.
- Izpeljete preostale potrebne korake za veljavnost kreditne pogodbe: osebna identifikacija, osebni prevzem nakupa in drugo
- Redno poravnate obveznosti ter spremljate plačila na Moj Leanpay
Kreditno pogodbo, podrobnosti posla, splošne pogoje, politiko zasebnosti ter drugo si lahko kadarkoli ogledate tudi v osebnem portalu Moj Leanpay. Povezavo za dostop do portala Moj Leanpay boste po opravljenem nakupu prejeli v SMS sporočilu in v elektronski pošti.
Postopek ne traja dlje od 4 minut. Sistem Leanpay o odobritvi kredita odloča na podlagi zbranih podatkov in podatkov, ki jih pridobi v centralnem kreditnem registru SISBON. Odobritev kredita je odvisna od trenutne zadolženosti kreditojemalca ter njegove izkazane plačilne discipline.
O podjetju
Leanpay, d.o.o. je slovensko podjetje s sedežem na Bravničarjevi 13, 1000 Ljubljana. V Sloveniji deluje od julija 2018 in ima dovoljenje za potrošniško kreditiranje v Republiki Sloveniji št. 323-8/2018/9 od Ministrstva za gospodarstvo in tehnologijo RS
Prednosti
- Sklenitev obrošnega plačevanje je mogoča takoj v trgovini
- Informacija o odobritvi oz. zavrnitvi v le nekaj minutah
- Brez dodatne dokumentacije, brez obiska banke in brez skritih stroškov*
- Pregled za obveznostmi in plačili kadarkoli na osebnem portalu Moj Leanpay (app.leanpay.si)
- Za nakup od 100 do 5.000 EUR plačilo na do 48 obrokov, glede na ponudbo trgovca in po vaši izbiri
Osnovni pogoji
- Državljanstvo Republike Slovenije in stalno bivališče v Republiki Sloveniji
- Starost ob odobritvi od 18 do 73 let
- Verodostojnost osebnih podatkov
- Redni mesečni priliv (vse oblike zaposlitve razen študentskega dela)
- Pozitivna kreditna ocena oziroma ugotovljena kreditna spodobnost

Hitri kredit 1STAVNO

Dokumentacija:
Osnovni pogoji pridobitve kredita
| Procesor | AMD Ryzen 7 4800H |
| RAM | 16GB |
| Trdi disk | 512GB SSD M.2 + 1TB HDD |
| Velikost zaslona | 15.6″ |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 |
| Grafika | NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti,AMD Radeon Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Home |
| Garancija | 1 leto |
| Jezik tipkovnice | SLO dogravirana |

