Lenovo IdeaCentre AIO 5 27IMB05 – all-in-one – Core i7 10700T 2 GHz
- SKU: F0FA005UGE-G
Omogočamo tudi nakup na obroke. Preverite možnosti na blagajni.


84 x 17,17 €
3 x 372,11 €
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroškov ocene tveganja.
Želite prilagoditi računalnik po svoji meri?
Dodajte garancijo, več pomnilnika, disk, Office,
miško, tipkovnico ali namestitev Windows.
Imate vprašanje glede izdelka?
Kliknite na gumb in z veseljem vam bomo pomagali.
Lenovo IdeaCentre AIO 5 27IMB05 – all-in-one – Core i7 10700T 2 GHz
| Opis | Lenovo IdeaCentre AIO 5 27IMB05 – all-in-one – Core i7 10700T 2 GHz – 16 GB – SSD 1 TB – LED 27″ – German |
| Garancija | 2 leti |
| Dimenzije (VxGxŠ) | 61.48 cm x 20 cm x 47.603 cm |
| Teža | 9.22 kg |
| Procesor | Intel Core i7 (10th Gen) 10700T / 2 GHz (, do 4.5 GHz, (8-core) |
| Trdi disk | SSD 1 TB – PCI Express 3.0 – M.2 2280 – NVM Express (NVMe) |
| Mrežne povezave | GigE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.0, 802.11ax |
| Moč | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| RAM | 16 GB (installed) / 32 GB (max) – DDR4 SDRAM – non-ECC |
| Krmilnik | SATA (SATA 6Gb/s) |
| Grafikaa Krmilnik | Intel UHD Grafikaa 630 |
| Tip | Personal computer – all-in-one |
| Localisation | Language: German / region: Germany |
| Pomnilnik Pomnilnik | 16 MB |
| Optical Pomnilnik | Brez |
| Monitor | 27″ – LED – 2560 x 1440 (WQHD) – 16:9 |
| OS Provided | Windows 10 Home 64-bit Edition |
| Pomnilnik Procesor | 16 MB |
| Barva | Mineral grey |
| Keyboard | German |
| Card Reader | 3 in 1 |
| Kamera | Da |
| Program proizvajalca | TopSeller |
| Energijski standardi | ENERGY STAR Qualified |
| Tip | Personal computer |
| Product | All-in-one – with stand |
| Built-in Devices | Stereo speakers, subwoofer |
| Barva | Mineral grey |
| Localisation | Language: German / region: Germany |
| Slots | 2 (total) / 0 (free) x M.2 Card |
| Vmesnik | 2 x USB 3.2 Gen 1 (2 side) ¦ 1 x headphones/mikrofon (1 side) ¦ 2 x USB 2.0 ¦ 1 x LAN (Gigabit Ethernet) ¦ 1 x USB-C 3.2 Gen 1 ¦ 1 x HDMI input ¦ 1 x HDMI output |
| Servis in podpora | 2 leti |
| Installed Size | 16 GB / 32 GB (max) |
| Tehnologija | DDR4 SDRAM – non-ECC |
| Effective Pomnilnik Hitrost | 2933 MHz |
| Rated Pomnilnik Hitrost | 2933 MHz |
| SO-DIMM 260-pin | |
| Slots | 2 (Total) / 0 (empty) |
| Dodatki | Dual channel memory architecture |
| Configuration Dodatki | 2 x 8 GB |
| Wireless LAN Podporaed | Da |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.0, 802.11ax |
| Dodatki | Dual stream (2×2) |
| Standardi | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 3, Energy-Related Products (ErP) Lot 7 |
| Program proizvajalca | TopSeller |
| Device Tip | Polnilec |
| Voltage Required | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Moč Provided | 150 Watt |
| Tip | 1 x SATA |
| Krmilnik Interface Tip | SATA 6Gb/s |
| Installed Size | 16 MB |
| Pomnilnik Procesor | 16 MB |
| Tip | Brez |
| OS Provided | Windows 10 Home 64-bit Edition German |
| Monitor Tip | LED – IPS |
| Diagonal Size | 27″ |
| Native Resolucija | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Široki zaslon Zaslon | Da |
| Razmerje | 16:9 |
| Horizontal Viewing Angle | +89 / -89 |
| Vertical Viewing Angle | +89 / -89 |
| Osvetlitev | 250 cd/m² |
| Monitor Dodatki | Anti-glare, borderless |
| Grafikaa | Intel UHD Grafikaa 630 |
| Video Vmesnik | HDMI |
| Zvočniks Included | 2 x right / left channel ¦ 1 x subwoofer |
| Tip | SSD – M.2 2280 |
| Kapaciteta | 1 x 1 TB |
| Interface Tip | PCI Express 3.0 |
| Dodatki | NVM Express (NVMe) |
| Tip | Mouse, keyboard |
| Tip | Dual array mikrofon |
| Kamera | Da |
| Resolucija | 1080p |
| Dodatki | IR camera, fixed focus |
| Širina | 61.48 cm |
| Globina | 20 cm |
| Višina | 47.603 cm |
| Teža | 9.22 kg |
| Keyboard Name | Lenovo Calliope Keyboard |
| Povezovanje | Wireless |
| Localization & Layout | German |
| Tip | 3 in 1 card reader |
| Čitalec kartic | SD Pomnilnik Card, SDHC Pomnilnik Card, SDXC Pomnilnik Card |
| Mouse Name | Lenovo Calliope Mouse |
| Povezovanje | Wireless |
| CPU | Intel Core i7 (10th Gen) 10700T |
| Clock Hitrost | 2 GHz |
| Največja hitrost | 4.5 GHz |
| Število jeder | 8-core |
| CPU Qty | 1 |
| Max CPU Qty | 1 |
| Chipset Tip | Intel B460 |
| ENERGY STAR Certified | Da |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
Leanpay obročno odplačevanje
Leanpay ne zahteva obiska banke in papirne dokumentacije ter je lahko urejen v trenutku.
Leanpay omogoča obročni nakup:
- od 50 EUR do največ 5.000 EUR;
- do 48 obrokov.
Kaj potrebujete?
- Pametni telefon, ki ga porabljate samo vi
- Svojo davčno številko in svojo osebno izkaznico
- Svojo bančno kartico s številko osebnega bančnega računa (TRR)
Kako deluje?
- V spletni trgovini ob zaključku naročila izberite Leanpay obročno odplačevanje.
- Nakup razdelite na do 48 obrokov.
- Vnesete svoje podatke in počakate na odločitev.
- Pregledate kreditno pogodbo in jo elektronsko podpišete.
- Izpeljete preostale potrebne korake za veljavnost kreditne pogodbe: osebna identifikacija, osebni prevzem nakupa in drugo
- Redno poravnate obveznosti ter spremljate plačila na Moj Leanpay
Kreditno pogodbo, podrobnosti posla, splošne pogoje, politiko zasebnosti ter drugo si lahko kadarkoli ogledate tudi v osebnem portalu Moj Leanpay. Povezavo za dostop do portala Moj Leanpay boste po opravljenem nakupu prejeli v SMS sporočilu in v elektronski pošti.
Postopek ne traja dlje od 4 minut. Sistem Leanpay o odobritvi kredita odloča na podlagi zbranih podatkov in podatkov, ki jih pridobi v centralnem kreditnem registru SISBON. Odobritev kredita je odvisna od trenutne zadolženosti kreditojemalca ter njegove izkazane plačilne discipline.
O podjetju
Leanpay, d.o.o. je slovensko podjetje s sedežem na Bravničarjevi 13, 1000 Ljubljana. V Sloveniji deluje od julija 2018 in ima dovoljenje za potrošniško kreditiranje v Republiki Sloveniji št. 323-8/2018/9 od Ministrstva za gospodarstvo in tehnologijo RS
Prednosti
- Sklenitev obrošnega plačevanje je mogoča takoj v trgovini
- Informacija o odobritvi oz. zavrnitvi v le nekaj minutah
- Brez dodatne dokumentacije, brez obiska banke in brez skritih stroškov*
- Pregled za obveznostmi in plačili kadarkoli na osebnem portalu Moj Leanpay (app.leanpay.si)
- Za nakup od 100 do 5.000 EUR plačilo na do 48 obrokov, glede na ponudbo trgovca in po vaši izbiri
Osnovni pogoji
- Državljanstvo Republike Slovenije in stalno bivališče v Republiki Sloveniji
- Starost ob odobritvi od 18 do 73 let
- Verodostojnost osebnih podatkov
- Redni mesečni priliv (vse oblike zaposlitve razen študentskega dela)
- Pozitivna kreditna ocena oziroma ugotovljena kreditna spodobnost

Hitri kredit 1STAVNO

Dokumentacija:
Osnovni pogoji pridobitve kredita
| Procesor | Intel Core i7 10700T |
| RAM | 16GB |
| Trdi disk | SSD 1 TB – PCI Express 3.0 – M.2 2280 – NVM Express (NVMe) |
| Grafika | Intel UHD Graphics 630 |
| Operacijski sistem | Windows 10 |
| Garancija | 1 leto |

