Lenovo IdeaCentre AIO 3 24ADA6 – all-in-one – Athlon Silver 3050U 2.3 GHz
- SKU: F0FX006JFR-G
Omogočamo tudi nakup na obroke. Preverite možnosti na blagajni.


36 x 11,68 €
3 x 125,86 €
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroškov ocene tveganja.
Želite prilagoditi računalnik po svoji meri?
Dodajte garancijo, več pomnilnika, disk, Office,
miško, tipkovnico ali namestitev Windows.
Imate vprašanje glede izdelka?
Kliknite na gumb in z veseljem vam bomo pomagali.
Lenovo IdeaCentre AIO 3 24ADA6 – all-in-one – Athlon Silver 3050U 2.3 GHz
| Opis | Lenovo IdeaCentre AIO 3 24ADA6 – all-in-one – Athlon Siva 3050U 2.3 GHz – 8 GB – SSD 256 GB – LED 23.8″ – French |
| Garancija | 2 leti |
| Dimenzije (VxGxŠ) | 54.1 cm x 18.534 cm x 43.356 cm |
| Teža | 6.81 kg |
| Procesor | AMD Athlon Siva 3050U / 2.3 GHz (3.2 GHz) (Dual-Core) |
| Trdi disk | SSD 256 GB – PCI Express – M.2 2242 – NVM Express (NVMe) |
| Mrežne povezave | GigE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.0 |
| Moč | (50/60 Hz) |
| RAM | 8 GB (installed) / 16 GB (max) – DDR4 SDRAM – non-ECC |
| Krmilnik | SATA |
| Grafikaa Krmilnik | AMD Radeon Grafikaa Shared Video Pomnilnik (UMA) |
| Tip | Personal computer – all-in-one |
| Localisation | Language: French / region: France |
| Pomnilnik Pomnilnik | 4 MB L3 Pomnilnik |
| Optical Pomnilnik | Brez |
| Monitor | 23.8″ – LED – 1920 x 1080 (Full HD) – 16:9 |
| OS Provided | Windows 11 Home |
| Pomnilnik Procesor | 4 MB |
| Barva | Črna |
| Keyboard | French |
| Kamera | Da |
| Program proizvajalca | TopSeller |
| Tip | Personal computer |
| Product | All-in-one – with stand |
| Built-in Devices | Stereo speakers |
| Barva | Črna |
| Localisation | Language: French / region: France |
| Bays | 1 (total) / 1 (free) x external 5.25″ Slim Line ¦ 1 (total) / 1 (free) x internal 2.5″ |
| Slots | 1 (total) / 0 (free) x M.2 Card (for WLAN) ¦ 1 (total) / 0 (free) x M.2 Card (for SSD) |
| Vmesnik | 2 x USB 2.0 ¦ 2 x USB 3.2 Gen 1 ¦ 1 x LAN (Gigabit Ethernet) ¦ 1 x HDMI ¦ 1 x headphones/mikrofon (1 bottom) |
| Servis in podpora | 2 leti |
| Installed Size | 8 GB / 16 GB (max) |
| Tehnologija | DDR4 SDRAM – non-ECC |
| Effective Pomnilnik Hitrost | 2400 MHz |
| Rated Pomnilnik Hitrost | 2400 MHz |
| SO-DIMM 260-pin | |
| Slots | 2 (Total) / 0 (empty) |
| Dodatki | Dual channel memory architecture |
| Configuration Dodatki | 2 x 4 GB |
| Wireless LAN Podporaed | Da |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.0 |
| Dodatki | Dual stream (2×2) |
| Standardi | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 3, Energy-Related Products (ErP) Lot 7 |
| Program proizvajalca | TopSeller |
| Device Tip | Polnilec |
| Voltage Required | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Moč Provided | 65 Watt |
| Efficiency | 89% |
| Min. delovna temperatura | 5 °C |
| Maks. delovna temperatura | 35 °C |
| Vlažnost | 20 – 80% |
| Tip | 1 x SATA |
| Installed Size | L3 Pomnilnik – 4 MB |
| Pomnilnik Procesor | 4 MB |
| Tip | Brez |
| OS Provided | Windows 11 Home French |
| Monitor Tip | LED – IPS |
| Diagonal Size | 23.8″ |
| Native Resolucija | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Široki zaslon Zaslon | Da |
| Razmerje | 16:9 |
| Horizontal Viewing Angle | +89 / -89 |
| Vertical Viewing Angle | +89 / -89 |
| Osvetlitev | 250 cd/m² |
| Image Contrast Ratio | 1000:1 |
| Monitor Dodatki | Anti-glare, borderless |
| Grafikaa | AMD Radeon Grafikaa Shared Video Pomnilnik (UMA) |
| Video Vmesnik | HDMI |
| Max Monitors Podporaed | 2 |
| Standardi | High Definition Audio |
| Zvočniks Included | 2 x right / left channel |
| Tip | SSD – M.2 2242 |
| Kapaciteta | 1 x 256 GB |
| Interface Tip | PCI Express |
| Dodatki | NVM Express (NVMe) |
| Tip | Mouse, keyboard |
| Tip | Dual array mikrofon |
| Kamera | Da |
| Resolucija | 720p |
| Dodatki | Fixed focus |
| Širina | 54.1 cm |
| Globina | 18.534 cm |
| Višina | 43.356 cm |
| Teža | 6.81 kg |
| Keyboard Name | Lenovo Calliope Keyboard |
| Interface | USB |
| Localization & Layout | French |
| Mouse Name | Lenovo Calliope Mouse |
| Interface | USB |
| CPU | AMD Athlon Siva 3050U |
| Clock Hitrost | 2.3 GHz |
| Največja hitrost | 3.2 GHz |
| Število jeder | Dual-Core |
| CPU Qty | 1 |
| Max CPU Qty | 1 |
| L2 cache | 1 MB |
Leanpay obročno odplačevanje
Leanpay ne zahteva obiska banke in papirne dokumentacije ter je lahko urejen v trenutku.
Leanpay omogoča obročni nakup:
- od 50 EUR do največ 5.000 EUR;
- do 48 obrokov.
Kaj potrebujete?
- Pametni telefon, ki ga porabljate samo vi
- Svojo davčno številko in svojo osebno izkaznico
- Svojo bančno kartico s številko osebnega bančnega računa (TRR)
Kako deluje?
- V spletni trgovini ob zaključku naročila izberite Leanpay obročno odplačevanje.
- Nakup razdelite na do 48 obrokov.
- Vnesete svoje podatke in počakate na odločitev.
- Pregledate kreditno pogodbo in jo elektronsko podpišete.
- Izpeljete preostale potrebne korake za veljavnost kreditne pogodbe: osebna identifikacija, osebni prevzem nakupa in drugo
- Redno poravnate obveznosti ter spremljate plačila na Moj Leanpay
Kreditno pogodbo, podrobnosti posla, splošne pogoje, politiko zasebnosti ter drugo si lahko kadarkoli ogledate tudi v osebnem portalu Moj Leanpay. Povezavo za dostop do portala Moj Leanpay boste po opravljenem nakupu prejeli v SMS sporočilu in v elektronski pošti.
Postopek ne traja dlje od 4 minut. Sistem Leanpay o odobritvi kredita odloča na podlagi zbranih podatkov in podatkov, ki jih pridobi v centralnem kreditnem registru SISBON. Odobritev kredita je odvisna od trenutne zadolženosti kreditojemalca ter njegove izkazane plačilne discipline.
O podjetju
Leanpay, d.o.o. je slovensko podjetje s sedežem na Bravničarjevi 13, 1000 Ljubljana. V Sloveniji deluje od julija 2018 in ima dovoljenje za potrošniško kreditiranje v Republiki Sloveniji št. 323-8/2018/9 od Ministrstva za gospodarstvo in tehnologijo RS
Prednosti
- Sklenitev obrošnega plačevanje je mogoča takoj v trgovini
- Informacija o odobritvi oz. zavrnitvi v le nekaj minutah
- Brez dodatne dokumentacije, brez obiska banke in brez skritih stroškov*
- Pregled za obveznostmi in plačili kadarkoli na osebnem portalu Moj Leanpay (app.leanpay.si)
- Za nakup od 100 do 5.000 EUR plačilo na do 48 obrokov, glede na ponudbo trgovca in po vaši izbiri
Osnovni pogoji
- Državljanstvo Republike Slovenije in stalno bivališče v Republiki Sloveniji
- Starost ob odobritvi od 18 do 73 let
- Verodostojnost osebnih podatkov
- Redni mesečni priliv (vse oblike zaposlitve razen študentskega dela)
- Pozitivna kreditna ocena oziroma ugotovljena kreditna spodobnost

Hitri kredit 1STAVNO

Dokumentacija:
Osnovni pogoji pridobitve kredita
| Procesor | AMD Athlon Silver 3050U |
| RAM | 8GB |
| Trdi disk | SSD 256 GB – PCI Express – M.2 2242 – NVM Express (NVMe) |
| Grafika | AMD Radeon Graphics Shared Video Memory (UMA) |
| Operacijski sistem | Windows 11 |
| Garancija | 2 leti |

