Lenovo ThinkPad L14 G3 AMD – AMD R7 – 1 TB – AKCIJA!
- Brand: Lenovo
- SKU: 21C5CTO1WW
Omogočamo tudi nakup na obroke. Preverite možnosti na blagajni.


84 x 14,29 €
3 x 309,72 €
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroškov ocene tveganja.

Ste pripravljeni na nakup?
Kliknite DODAJ V KOŠARICO in zaključite naročilo.
Želite prilagoditi računalnik po svoji meri?
Dodajte garancijo, več pomnilnika, disk, Office,
miško, tipkovnico ali namestitev Windows.
Imate vprašanje glede izdelka?
Kliknite na gumb in z veseljem vam bomo pomagali.
Lenovo ThinkPad L14 G3 AMD – AMD R7 – 1 TB – AKCIJA!
Velikokrat kupljeno v paketu
-
Skupaj Cena: 849,00 €Dodaj vse na seznam želja Ogled seznama
| Opis | Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 – 14″ QuadCore AMD Ryzen 7 Pro 5875U |
| Dimenzije (VxGxŠ) | 32.54 cm x 21.7 cm |
| Teža | 1.39 kg |
| Procesor Quad | QuadCore AMD Ryzen 7 Pro 5875U |
| Mrežne povezave | Gigabit Ethernet + wlan + bt |
| Vrsta izdelka | Notebook |
| Localisation | Region: Worldwide |
| Zaslon | 14″ |
| Vhodna naprava | TrackPoint, UltraNav |
| Operacijski sistem | WIN 11 PRO SLO |
| Pomnilnik | 16 GB DDR4 |
| Barva | Thunder black |
| Pricing Tip | CTO |
| Energijski standardi | – EPEAT Climate+ |
| Grafikaa | AMD Radeon Grafikaa |
| Varnost | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Varnost Chip |
| Integrirana kamera | Da |
| Carbon Footprint | 226 kg carbon emissions (EU) |
| Vrsta izdelka | Notebook – |
| Operacijski sistem | WIN 11 PRO |
| Največja podprtost | 64 GB |
| Tehnologija | 16 GB DDR4 SDRAM |
| Hitrost | 3200 MHz |
| Rated Hitrost | 3200 MHz |
| SO-DIMM 260-pin | |
| Število rež | 2 |
| Praznih rež | 0 |
| Barva | Thunder black |
| Varnost | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Varnost Chip |
| Dodatki | Administrator password, power-on password, NVMe password, self-healing BIOS, MIL-STD-810H tested |
| Theft/Intrusion Protection | Varnost lock slot (cable lock sold separately) |
| Varnost Slot Tip | Kensington nano security slot |
| Standardi | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 3, TCG Certified, FIPS 140-2 |
| Localization | Region: Worldwide |
| Pricing Tip | CTO |
| Min. delovna temperatura | 5 °C |
| Maks. delovna temperatura | 35 °C |
| Vlažnost | 8 – 95% |
| Tip | 14″ |
| Široki zaslon | Da |
| Razmerje | 16:9 |
| Dodatki | Anti-glare |
| Tehnologija | Lithium polymer |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| Dodatki | Wake-on-LAN (WOL) |
| Dimenzije (VxGxŠ) | 32.54 cm x 21.7 cm |
| Teža | 1.39 kg |
| CPU | QuadCore AMD Ryzen 3 Pro 5475U |
| Grafikaa | AMD Radeon Grafikaa |
| Max Monitors Podporaed | 3 external monitor(s) |
| Kamera | Da |
| Kamera Dodatki | Privacy shutter, fixed focus |
| Zvok | Stereo speakers, dual array mikrofon |
| Kodek | Realtek ALC3287 |
| Standardi | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Audio Dodatki | Vhod: Dolby Voice, far-field |
| Tip | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| Dodatki | Spill-resistant, multi-touch touchpad, Fn keys with Unified Povezovanje controls |
| Vmesnik Details | USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ USB-C 3.2 Gen 1 (supports ZaslonPort 1.4 Alt Mode) (Moč Delivery 3.0) ¦ USB-C 3.2 Gen 2 (supports ZaslonPort 1.4 Alt Mode) (Moč Delivery 3.0) ¦ HDMI (4K support) ¦ LAN ¦ Headphone/mikrofon combo jack |
| Čitalec kartic | Da (microSD) |
| TCO Certified | – |
| Carbon Footprint | 226 kg carbon emissions (EU) |
| EPEAT Compliant | EPEAT Climate+ |
Leanpay obročno odplačevanje
Leanpay ne zahteva obiska banke in papirne dokumentacije ter je lahko urejen v trenutku.
Leanpay omogoča obročni nakup:
- od 50 EUR do največ 5.000 EUR;
- do 48 obrokov.
Kaj potrebujete?
- Pametni telefon, ki ga porabljate samo vi
- Svojo davčno številko in svojo osebno izkaznico
- Svojo bančno kartico s številko osebnega bančnega računa (TRR)
Kako deluje?
- V spletni trgovini ob zaključku naročila izberite Leanpay obročno odplačevanje.
- Nakup razdelite na do 48 obrokov.
- Vnesete svoje podatke in počakate na odločitev.
- Pregledate kreditno pogodbo in jo elektronsko podpišete.
- Izpeljete preostale potrebne korake za veljavnost kreditne pogodbe: osebna identifikacija, osebni prevzem nakupa in drugo
- Redno poravnate obveznosti ter spremljate plačila na Moj Leanpay
Kreditno pogodbo, podrobnosti posla, splošne pogoje, politiko zasebnosti ter drugo si lahko kadarkoli ogledate tudi v osebnem portalu Moj Leanpay. Povezavo za dostop do portala Moj Leanpay boste po opravljenem nakupu prejeli v SMS sporočilu in v elektronski pošti.
Postopek ne traja dlje od 4 minut. Sistem Leanpay o odobritvi kredita odloča na podlagi zbranih podatkov in podatkov, ki jih pridobi v centralnem kreditnem registru SISBON. Odobritev kredita je odvisna od trenutne zadolženosti kreditojemalca ter njegove izkazane plačilne discipline.
O podjetju
Leanpay, d.o.o. je slovensko podjetje s sedežem na Bravničarjevi 13, 1000 Ljubljana. V Sloveniji deluje od julija 2018 in ima dovoljenje za potrošniško kreditiranje v Republiki Sloveniji št. 323-8/2018/9 od Ministrstva za gospodarstvo in tehnologijo RS
Prednosti
- Sklenitev obrošnega plačevanje je mogoča takoj v trgovini
- Informacija o odobritvi oz. zavrnitvi v le nekaj minutah
- Brez dodatne dokumentacije, brez obiska banke in brez skritih stroškov*
- Pregled za obveznostmi in plačili kadarkoli na osebnem portalu Moj Leanpay (app.leanpay.si)
- Za nakup od 100 do 5.000 EUR plačilo na do 48 obrokov, glede na ponudbo trgovca in po vaši izbiri
Osnovni pogoji
- Državljanstvo Republike Slovenije in stalno bivališče v Republiki Sloveniji
- Starost ob odobritvi od 18 do 73 let
- Verodostojnost osebnih podatkov
- Redni mesečni priliv (vse oblike zaposlitve razen študentskega dela)
- Pozitivna kreditna ocena oziroma ugotovljena kreditna spodobnost

Hitri kredit 1STAVNO

Dokumentacija:
Osnovni pogoji pridobitve kredita
| Procesor | QuadCore AMD Ryzen 7 Pro 5875U |
| RAM | 16 GB DDR spomina |
| Trdi disk | 1024 GB SSD M.2 |
| Velikost zaslona | 14″ LED LCD |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 |
| Grafika | AMD Radeon (TM) Graphics (1 GB) |
| Operacijski sistem | Microsoft WIN 11 Home |
| Garancija | 1 leto |
| Jezik tipkovnice | SLO dogravirana |

