Lenovo ThinkPad P15 Gen 1
- Brand: Lenovo
- SKU: 20SUS08B00-B
Omogočamo tudi nakup na obroke. Preverite možnosti na blagajni.


84 x 45,15 €
12 x 258,85 €
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroškov ocene tveganja.
Želite prilagoditi računalnik po svoji meri?
Dodajte garancijo, več pomnilnika, disk, Office,
miško, tipkovnico ali namestitev Windows.
Imate vprašanje glede izdelka?
Kliknite na gumb in z veseljem vam bomo pomagali.
Lenovo ThinkPad P15 Gen 1
| Opis | Lenovo ThinkPad P15 Gen 1 – 15.6″ – Core i9 10885H – 32 GB RAM – 2 TB SSD |
| Dimenzije (VxGxŠ) | 37.54 cm x 25.23 cm x 3.145 cm |
| Teža | 2.74 kg |
| Procesor | Intel Core i9 (10th Gen) 10885H / 2.4 GHz (5.3 GHz) / 16 MB Pomnilnik |
| Mrežne povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1, Gigabit Ethernet |
| Vrsta izdelka | Mobile workstation |
| Zaslon | 15.6″ LED backlight 3840 x 2160 / Ultra HD 4K |
| Vhodna naprava | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| Baterija | 6-cell – do 17.4 ur |
| Operacijski sistem | Win 10 Pro 64-bit |
| Pomnilnik | 32 GB DDR4 (1 x 32 GB) |
| Barva | Črna |
| Energijski standardi | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Video Pomnilnik | 6 GB GDDR6 SDRAM |
| Grafikaa | NVIDIA Quadro RTX 3000 / Intel UHD Grafikaa |
| Pomnilnik | 2 TB SSD – TCG Opal Encryption |
| Varnost | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Varnost Chip, fingerprint reader |
| Numeric Keypad | Da |
| Integrirana kamera | Da |
| Keyboard Backlight | Da |
| Vrsta izdelka | Mobile workstation |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro 64-bit Edition |
| RAM | 32 GB (1 x 32 GB) |
| Največja podprtost | 128 GB |
| Tehnologija | DDR4 SDRAM – non-ECC |
| Hitrost | 2933 MHz |
| Rated Hitrost | 3200 MHz |
| SO-DIMM 260-pin | |
| Število rež | 4 |
| Praznih rež | 3 |
| Glavni Pomnilnik | 2 TB SSD M.2 2280 PCIe 3.0 x4 – TCG Opal Encryption – Toshiba |
| RAID Level | RAID 0, RAID 1 |
| Barva | Črna |
| Material | Glass-fibre, polyphenylene sulfide |
| Varnost | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Varnost Chip, fingerprint reader |
| Dodatki | Administrator password, hard drive password, power-on password, RapidCharge, MIL-STD-810G tested, self-healing BIOS |
| Theft/Intrusion Protection | Varnost lock slot (cable lock sold separately) |
| Varnost Slot Tip | Kensington security slot |
| Vključeni dodatki | Polnilec |
| Standardi | RoHS, TCG Certified |
| Min. delovna temperatura | 5 °C |
| Maks. delovna temperatura | 35 °C |
| Vlažnost | 8 – 95% |
| Tip | 15.6″ – IPS |
| LCD Backlight Tehnologija | LED backlight |
| Resolucija | 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) |
| Široki zaslon | Da |
| Razmerje | 16:9 |
| Osvetlitev | 600 cd/m² |
| Barva Gamut | 100% Adobe RGB |
| Dodatki | Anti-glare, Factory Calibration, HDR (high dynamic range), 178° viewing angle, Dolby Vision |
| Tehnologija | 6-cell lithium polymer |
| Kapaciteta | 94 Wh |
| Čas delovanje | Do 17.4 ur |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
| Wireless Krmilnik | Intel Wireless-AX 22560 – M.2 Card |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| Dimenzije (VxGxŠ) | 37.54 cm x 25.23 cm x 3.145 cm |
| Teža | 2.74 kg |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Da |
| CPU | Intel Core i9 (10th Gen) 10885H / 2.4 GHz |
| Največja hitrost | 5.3 GHz |
| Število jeder | 8-core |
| Pomnilnik | 16 MB |
| Chipset | Mobile Intel WM490 |
| Dodatki | Integrated memory controller |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Grafikaa | NVIDIA Quadro RTX 3000 / Intel UHD Grafikaa |
| Video Pomnilnik | 6 GB GDDR6 SDRAM |
| Max Monitors Podporaed | 4 external monitor(s) |
| Kamera | Da – 720p |
| Kamera Dodatki | IR camera, Windows Hello, fixed focus, ThinkShutter camera privacy |
| Zvok | Stereo speakers, dual array mikrofon |
| Kodek | Realtek ALC3286 |
| Standardi | High Definition Audio, Dolby Atmos |
| Tip | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| Keyboard Backlight | Da |
| Numeric Keypad | Da |
| Dodatki | Spill-resistant, multi-touch touchpad, Fn keys with Unified Povezovanje controls |
| Vhod | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Izhod | 230 Watt, 20 V |
| Slots | 2 x M.2 Card (1 free) |
| Vmesnik | USB-C 3.2 Gen 1 (supports ZaslonPort 1.4 Alt Mode) (Moč Delivery) ¦ 2 x USB-C 3.2 Gen 2 (supports Thunderbolt 3, ZaslonPort 1.4 Alt Mode) (Moč Delivery) ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ HDMI ¦ Headphone/mikrofon combo jack ¦ LAN |
| Čitalec kartic | Da (SD Card) |
Leanpay obročno odplačevanje
Leanpay ne zahteva obiska banke in papirne dokumentacije ter je lahko urejen v trenutku.
Leanpay omogoča obročni nakup:
- od 50 EUR do največ 5.000 EUR;
- do 48 obrokov.
Kaj potrebujete?
- Pametni telefon, ki ga porabljate samo vi
- Svojo davčno številko in svojo osebno izkaznico
- Svojo bančno kartico s številko osebnega bančnega računa (TRR)
Kako deluje?
- V spletni trgovini ob zaključku naročila izberite Leanpay obročno odplačevanje.
- Nakup razdelite na do 48 obrokov.
- Vnesete svoje podatke in počakate na odločitev.
- Pregledate kreditno pogodbo in jo elektronsko podpišete.
- Izpeljete preostale potrebne korake za veljavnost kreditne pogodbe: osebna identifikacija, osebni prevzem nakupa in drugo
- Redno poravnate obveznosti ter spremljate plačila na Moj Leanpay
Kreditno pogodbo, podrobnosti posla, splošne pogoje, politiko zasebnosti ter drugo si lahko kadarkoli ogledate tudi v osebnem portalu Moj Leanpay. Povezavo za dostop do portala Moj Leanpay boste po opravljenem nakupu prejeli v SMS sporočilu in v elektronski pošti.
Postopek ne traja dlje od 4 minut. Sistem Leanpay o odobritvi kredita odloča na podlagi zbranih podatkov in podatkov, ki jih pridobi v centralnem kreditnem registru SISBON. Odobritev kredita je odvisna od trenutne zadolženosti kreditojemalca ter njegove izkazane plačilne discipline.
O podjetju
Leanpay, d.o.o. je slovensko podjetje s sedežem na Bravničarjevi 13, 1000 Ljubljana. V Sloveniji deluje od julija 2018 in ima dovoljenje za potrošniško kreditiranje v Republiki Sloveniji št. 323-8/2018/9 od Ministrstva za gospodarstvo in tehnologijo RS
Prednosti
- Sklenitev obrošnega plačevanje je mogoča takoj v trgovini
- Informacija o odobritvi oz. zavrnitvi v le nekaj minutah
- Brez dodatne dokumentacije, brez obiska banke in brez skritih stroškov*
- Pregled za obveznostmi in plačili kadarkoli na osebnem portalu Moj Leanpay (app.leanpay.si)
- Za nakup od 100 do 5.000 EUR plačilo na do 48 obrokov, glede na ponudbo trgovca in po vaši izbiri
Osnovni pogoji
- Državljanstvo Republike Slovenije in stalno bivališče v Republiki Sloveniji
- Starost ob odobritvi od 18 do 73 let
- Verodostojnost osebnih podatkov
- Redni mesečni priliv (vse oblike zaposlitve razen študentskega dela)
- Pozitivna kreditna ocena oziroma ugotovljena kreditna spodobnost

Hitri kredit 1STAVNO

Dokumentacija:
Osnovni pogoji pridobitve kredita
| Procesor | Intel Core i9 10885H |
| RAM | 32GB |
| Trdi disk | 2TB SSD M.2 |
| Velikost zaslona | 15.6″ |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 |
| Grafika | NVIDIA Quadro RTX 3000,Intel UHD Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| Garancija | 1 leto |
| Jezik tipkovnice | SLO dogravirana |

